Gwiazdy Spring Love Festival zgarniają nagrodę za nagrodą!

17 marca 2015
Indila, LemON i Natalia Przybysz zgarniają nagrodę za nagrodą. Wszyscy ci wykonawcy wystąpią podczas pierwszej edycji Spring Love Festival, która odbędzie się 22 maja w Warszawie. Zapowiada się zatem wielkie widowisko! Bilety są cały czas dostępne w sprzedaży pod adresem www.prestigemjm.com. 
 
Indila została ostatnio wyróżniona w swojej ojczyźnie, gdzie zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych. Piosenkarka zwyciężyła w kategorii Najlepszy Nowy Album podczas Victoires de la Musique 2015.
 
To nowa postać na światowej scenie muzycznej, ale w bardzo szybkim tempie zdobywa kolejne nagrody. Rośnie także jej popularność w naszym kraju, co najlepiej obrazuje wzmożona sprzedaż biletów na Spring Love Festival po występie Francuzki podczas Gali RMF FM – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem Spring Love Festival. To wydarzenie odbędzie się 22 maja w hali Torwar w Warszawie.
 
Warto również przypomnieć, że wcześniej Indila została autorką największego przeboju 2014 roku w Polsce. Taki tytuł przyznali jej słuchacze RMF FM za utwór "Dernière Danse". 
 
Indila nie jest jednak jedyną gwiazdą festiwalu, która ma ostatnio wiele powodów do radości. Podobonie jest w przypadku polskiej grupy LemON. Warto bowiem podkreślić, że najnowsza płyta "Scarlett" bije w naszym kraju rekordy popularności. W niespełna dwa miesiące uzyskała status platynowej. 
 
Mimo licznych trudności i niewygód udało nam się przekazać na tej płycie dokładnie to, co chcieliśmy. Nie było łatwo, bo LemON bardzo dużo koncertuje. Często zespoły mają tyle koncertów, że każą czekać na kolejne płyty latami. My jednak spięliśmy cztery litery i wykorzystaliśmy każdą wolną chwilę na pracę w sali prób, potem w studiu, potem w miksy i mastery piosenek – wyjaśnia wokalista zespołu Igor Herbut. 
 
Warto również podkreślić, że LemON jest nominowany do Fryderyka w kategorii "Najlepszy Album Pop". Nominację w kategorii "Album Roku Rock" otrzymała natomiast Natalia Przybysz.
 
Indila i LemON to dwie główne gwiazdy festiwalu, które łączy dbałość o każdy muzyczny szczegół. Każda produkcja tych artystów powstaje w sposób bardzo staranny i przemyślany. – A to w naszej ocenie gwarantuje wrażenia najwyższej jakości podczas Spring Love Festival – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. 
 
Przy okazji powstawania naszej ostatniej płyty niczego nie odpuściliśmy. Nigdzie nie poszliśmy na łatwiznę. W ostatniej chwili praktycznie rzutem na taśmę kiedy już nic nie powinnyśmy ruszać i wszystko było zamknięte, na płytę weszły trzy numery, a dwa wyleciały, bo nie byliśmy z niego do końca zadowoleni. Dbaliśmy o brzmienie wszystkich instrumentów… wystarczy spojrzeć na książeczkę – i widać w jak wielu różnych studiach nagrywaliśmy, żeby osiągnąć wymarzone brzmienie do każdego utworu. Całość wyprodukowaliśmy sami, nie korzystaliśmy z pomocy żadnego producenta. Jest taki mem w internecie. Są dwie kolumny. W jednej jest zdjęcie Beyonce i tytuł ,,Run The World (Girls)", a obok: sześciu autorów, czterech producentów i tekst złożony z trzech linijek powtarzanych bez końca.  W drugiej kolumnie jest ,,Bohemian Rhapsody" Queen. Jeden autor, jeden producent i wspaniały, mądry cudowny tekst. To oczywiście nie jest tak, że mamy coś do producentów, wykonują oni kawał dobrej roboty, ale w przypadku ,,Scarlett" chcieliśmy mieć 100 proc. wpływ na brzmienie. Nie chcieliśmy cenzurować się na etapie tworzenia, lecz dać na płycie to, jakimi jesteśmy, jak słyszymy. I wierzyliśmy, że to się obroni. Wszystkie utwory napisaliśmy sami w ramach naszego LemON team – dodaje Igor Herbut z LemON.
 
Organizatorzy Spring Love Festival, którego gwiazdami będą Indila, LemON, Natalia Przybysz i ZAGI, przypominają, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.