10 grudnia 2019

– Któż nie śpiewał jej piosenek? Która z dziewczynek chcących robić karierę nie mierzyła się z wielkimi kobyłami wokalnymi, które śpiewała i śpiewa po dziś dzień Céline Dion!? – pyta Maciej Dowbor, znany dziennikarz i prezenter telewizyjny. Kanadyjska wokalistka jest do dzisiaj wzorem dla wielu innych artystów światowych scen. Będzie ją można podziwiać także w Polsce na dwóch koncertach w przyszłym roku. Do sprzedaży w środę trafi dodatkowa pula biletów na wydarzenia w Łodzi i Krakowie.

 

 

Edyta Krzemień, jedna z ulubionych wokalistek Zbigniewa Preisnera wprost przyznaje: „To moja historia poznawania muzyki”. Inna polska wokalistka Kasia Dereń zachwyca się piękną barwą i skalą głosowych możliwości Céline Dion. Obie przedstawiają swoje interpretacje jednego z największych hitów kanadyjskiej piosenkarki.
Okazuje się, że do fascynacji wielką artystką przyznają się także mężczyźni. A nawet śpiewają bądź też recytują „My Heart Will Go On”. Zobaczcie, jak robią to Mateusz Banasiuk, Nick Sinckler, Jerzy Grzechnik i Artur Chamski. Sprawdźcie, dla którego z nich Céline Dion to: „Całe dzieciństwo, teraźniejszość i pewnie przyszłość”.
– Jedyna, wyjątkowa, olśniewająca, zawsze piękna i zawsze dobrze przygotowana – tak o artystce mówi Kamil Baleja, dziennikarz i prezenter radiowy Radia Złote Przeboje.

 

 

 

Céline Dion w przyszłym roku przyjedzie do Polski z dwoma koncertami. Do sprzedaży w środę trafi nowa pula biletów na miejsca w bocznych sektorach. Wejściówki będzie można kupić tylko poprzez stronę www.prestigemjm.com.