11 lutego 2012

Już od momentu ogłoszenia koncertu dało się wyczuć ogromne zainteresowanie występem Guns N` Roses w Rybniku. W piątek znalazło ono swoje potwierdzenie w trakcie pierwszego dnia sprzedaży biletów.

Sprzedaliśmy już kilka tysięcy biletów na lipcowy koncert. To bardzo dobry wynik mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku oraz Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Guns N` Roses. To wydarzenie odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.
 Ciekawostkę stanowi fakt, że najwięcej biletów sprzedało się w Warszawie (16 procent wszystkich sprzedanych wejściówek). Kolejne miejsca w tej klasyfikacji zajmują: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, Rybnik, Łódź, Gliwice i Tychy. Bilety nabywane były jednak w różnych zakątkach kraju, a także poza jego granicami. Organizatorzy otrzymali zamówienia na wejściówki między innymi z: Czech, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

 Niespodzianki nie ma na mapie regionalnej sprzedaży biletów. Najwięcej wejściówek rozeszło się w województwie śląskim. Kolejne miejsca zajmują województwa: mazowieckie, małopolskie i wielkopolskie. – Jesteśmy naprawdę bardzo usatysfakcjonowani pierwszym dniem sprzedaży. Wierzymy również, że podobna tendencja zostanie zachowana w kolejnych tygodniach – mówi Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Pierwszy dzień sprzedaży biletów potwierdza, że Rybnik staje się powoli rozpoznawalnym miejscem koncertowym w Polsce. Z pewnością stanowi też powód do satysfakcji dla prezydenta miasta, który z kilku propozycji koncertowych wybrał właśnie Guns N’ Roses.

Warto dodać, że koncert Gunsów to część cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” organizowanego przez agencję Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. W ramach tego cyklu zaśpiewa również Michael Buble. Na jego koncert w Gdańsku praktycznie nie można już kupić biletów. Śmiało można więc stwierdzić, że pomimo iż cykl organizowany jest w tym roku po raz pierwszy – od razu zyskał dużą popularność i zainteresowanie publiczności. 

Przypomnijmy, że bilety na koncert Guns N` Roses można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w Ticketpro, a także w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.