Gromee zaprasza na Orcheston. Bilety już w sprzedaży

5 grudnia 2019

Trzecia edycja Orchestonu z udziałem Edyty Górniak i Beaty Kozidrak odbędzie się w grudniu 2021 roku. Gromee ponownie zabierze publiczność w magiczne rejony, w których muzyka elektroniczna spotyka się z dźwiękami granymi przez orkiestrę symfoniczną. Bilety na to niezwykłe wydarzenie już trafiły do sprzedaży. Kupić je można za pośrednictwem strony prestigemjm.com.

 

 

 

Tak jak w poprzednich odsłonach Orchestonu, Gromeemu i artystom na scenie towarzyszyć będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. W pięknych wnętrzach ICE Kraków zaprezentują się m.in. Beata Kozidrak i Edyta Górniak, które zaśpiewają hity muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach.

 

– Elektronika jest bliska memu sercu od zawsze, te pierwsze moje publiczne wystąpienia to były dyskoteki, kluby, ale uwielbiam też operę i filharmonię. Pomysł na Orcheston zrodził się wiele lat temu, teraz to jest spełnienie moich marzeń: elektronika w połączeniu z dużą orkiestrą symfoniczną. Co ważne, wszystko gramy na żywo. Każdy szczegół w tym koncercie jest dopracowany. Każda z tych osób, która jest na scenie daje z siebie to, co ma w sobie najcenniejsze – serce, miłość i pasję do muzyki – mówi Gromee, najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny. 

 

 

Partnerem Orchestonu jest BUKOVINA Resort, która stała się muzycznym tłem wydarzenia. To właśnie na Podhalu Gromee czerpał energię do kolejnych projektów i nadal to robi!. Tamtejsza okolica daje gwarancję kontaktu z naturą, inspiruje, daje przestrzeń do relaksu i tworzenia.

 

Połączenie muzyki elektronicznej i symfonicznej to propozycja dla szerokiej publiczności. Każdy podczas tego koncertu odnajdzie coś dla siebie. Niestandardowy wybór repertuaru to kompilacja kilkudziesięciu lat historii muzyki elektronicznej. Utwory, które będzie można usłyszeć podczas Orchestonu, są największymi hitami minionych lat i dekad w oryginale wykonywanymi między innymi przez: Duft Punk, Depeche Mode, Davida Guettę, Avici’ego oraz Vangelisa.

 

Bilety w cenie od 185 zł na Orcheston w ICE Kraków właśnie trafiły do sprzedaży. Kupić je można za pośrednictwem strony prestigemjm.com. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021 roku. Na koncert zaprasza BUKOVINA Resort. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.