6 sierpnia 2017

Po sobotnim koncercie Andrei Bocellego atrakcje muzyczne na The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie się nie zakończą. W poniedziałek, 7 sierpnia zapowiada się wprawdzie wieczór w zupełnie innych klimatach, ale za to bardzo przebojowy i różnorodny! Na scenie przy Wałach Chrobrego pojawią się KAYAH oraz C-BooL, a więc gwiazdy, które z całą pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń. To będzie przebojowy wieczór! Organizatorami koncertu są Radio Zet oraz agencja Prestige MJM.

 

Poniedziałek to nie lada gratka dla fanów polskiej wokalistki Kayah oraz wschodzącej gwiazdy EDM – C-BooL’a. Artyści wystąpią na specjalnym niebiletowanym koncercie.
Kayah to ikona i legenda polskiej sceny muzycznej. Wszechstronna i wybitna piosenkarka, znana m.in., z: „Jestem kamieniem”, „Za późno”, „Supermanka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“ czy „Śpij kochanie śpij”. Dobrze się czuje w klimatach folk, pop i jazz.

 

 

– Pasja to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Moją jest śpiewanie i cieszę się, że ta pasja stała się moją pracą. Wierzę, że osoby biorące udział w Tall Ship Races 2017, to także pasjonaci, dla których morze, żagle i wiatr to coś, co pcha ich do przodu, nadaje koloryt życiu. To będzie bardzo widowiskowa impreza. Cieszę się, że będę mogła wystąpić podczas tak wspaniałej i prestiżowej imprezy w Szczecinie – mówi KAYAH. Czego możemy się spodziewać podczas poniedziałkowego wieczoru na Wałach Chrobrego?

 


– Podczas koncertu nie zabraknie moich największych przebojów, w tym najnowszego „Po co”, który napisałam wspólnie z izraelskim muzykiem Idanem Raichelem. Uwielbiam Szczecin i cieszę się, że będę mogła wystąpić dla tak szerokiej publiczności – dodaje artystka.


Po niej na scenie przy Wałach Chrobrego pojawi się C-BooL – polski DJ i producent muzyczny, który obecnie podbija wszystkie listy przebojów w naszym kraju. Jego nagrania na YouTube mają w sumie 85 milionów wyświetleń. O przebojach C-BooL’a mówi się, że są to „hity wakacji” i nikogo już nie dziwi, że każdy wychodzący utwór okazuje się być przebojem, który w Polsce nie ma sobie równych! W Szczecinie usłyszymy z pewnością hity: „Is Your Second Name”, „Magic Symphony”, czy „Nover go away”. Cały koncert poprowadzi Marcin Wojciechowski.

 

 

W poniedziałek od godziny 18.00 publiczność będzie rozgrzewać DJ Jędrzej ZORAN Świerczyński, o godzinie 20.00 wystąpi Kayah ze swoimi największymi hitami. Tak rozgrzaną publiczność o 21.30 przejmie C-BooL i przeniesie zgromadzonych w świat swojej muzyki elektronicznej (EDM). Tym, którzy chcą poczuć lato i pokołysać się do popularnych rytmów nie pozostaje więc nic innego, niż skorzystać z zaproszenia organizatorów Prestige MJM oraz Radia ZET i pojawić się 7 sierpnia o godzinie 18.00 na Wałach Chrobrego.