Goście specjalni Royal Christmas Gala w rozmowie z Prestige MJM

16 listopada 2017

Mario Frangoulis, Fernando Varela i Narcis – to goście specjalni, którzy wystąpią u boku Sarah Brightman w Royal Christmas Gala już 17 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie! Nurek, tata i romantyk zdradzają swoje tajemnice!

 

Panowie są przedstawicielami gatunku classical crossover. Opowiadają o swoich scenicznych początkach, a także dlaczego zdecydowali się na ten gatunek muzyczny. Z wywiadu można dowiedzieć się, co robią w wolnych chwilach, aby odpocząć i odzyskać energię na kolejne trasy koncertowe, a także o ich przełomowych momentach w karierze.  Poznać artystów „od kuchni”, którzy wystąpią w najbardziej spektakularnym widowisku muzycznym tego roku w Polsce? To możliwe! Wystarczy obejrzeć wideo wywiad!

 

 

Mario Frangoulis, Fernando Varela i Narcis, a także inni wspaniali artyści jak Sarah Brightman i Gregorianie wystąpią w Polsce dokładnie na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia. Royal Christmas Gala z ich udziałem odbędzie się 17 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. W czasie show łączącego wszystkie elementy zapierającego dech w piersiach widowiska, publiczność doświadczy muzyki na żywo wykonywanej przez śpiewaków z najwyższej półki. Tego wydarzenia nie można przegapić!

 

Bilety na Royal Christmas Gala są do nabycia poprzez strony: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całej Polsce. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.