Gadżety od Il Volo w atrakcyjnych cenach do kupienia przed koncertem

23 czerwca 2017

W dniu koncertu Il Volo w Warszawie, 26 czerwca, będzie można zakupić gadżety z podobiznami śpiewaków, czyli Piero, Gianluci i Ignazia. Gadżetów nie będzie dużo, więc warto zaopatrzyć się w nie jeszcze przed rozpoczęciem występu.

 

Il Volo przyjedzie na pierwszy i jedyny koncert w Polsce już 26 czerwca, dzień po występie na rzymskim Wind Summer Festival 2017. Mamy niespodziankę dla wszystkich fanek przystojnych Włochów! Tuż przed warszawskim show będzie można zaopatrzyć się w unikalne pamiątki, które miłośnicy tria po prostu muszą mieć! Przygotowano damskie i męskie T-shirty, kubki, przypinki  – wszystkie z wizerunkiem włoskiego trio. Do kupienia będą także płyty CD. Do Torwaru dotrze limitowana ilość gadżetów, dlatego prosimy dokonywać zakupów od razu po wejściu do hali, ponieważ po koncercie może ich już zabraknąć, tym bardziej, że management artystów przygotował bardzo atrakcyjne ceny! Nie należy więc zwlekać z decyzją o zakupie. Stoisko z pamiątkami zostanie usytuowane w holu naprzeciwko wejścia głównego. Płatności będzie można dokonywać zarówno gotówką, jak i kartą. Bankomat znajduje się przed wejściem do hali Torwar.


Trio Il Volo zaśpiewa w Warszawie z towarzyszeniem Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu pod dyrekcją Piotra Deptucha. Będzie to z całą pewnością niezapomniane wydarzenie. Jeśli ktoś nie zakupił jeszcze biletu, może to  zrobić. Wejściówki sprzedawane będą także w dniu koncertu, przed wejściem na płytę Torwaru. Należy się jednak spieszyć, bo nie pozostało ich zbyt wiele. Wszystkie miejsca są siedzące. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. 

 

Galeria