Five Finger Death Punch spotkają się z fanami w Jarocinie!

6 lipca 2016

Członkowie zespołu Five Finger Death Punch spotkają się z fanami podczas pierwszego dnia Jarocin Festiwal, w najbliższy czwartek 7 lipca. Muzycy będą rozdawać autografy w strefie Monster Energy, partnera imprezy.  W kolejnych dniach w strefie Monster Energy będzie można także zdobyć autografy członków zespołów: D.O.A., Fraben Lehre oraz Andrzeja Nowaka z zespołu TSA.
 
Five Finger Death Punch od dekady trzęsie sceną heavymetalową na całym świecie.  Nazwa zespołu pochodzi z filmu Quentina Tarantino „Kill Bill Vol.2" – z techniki „Five-PointPalm Exploding Heart” wykorzystywanej przez Beatrix Kiddo do zabicia swojego mentora, Billa. 5FDP ma na koncie sześć płyt studyjnych, których liczna sprzedaż zapewniła zespołowi wyróżnienia w postaci złotych i platynowych płyt.  Sesja autografów z zespołem będzie otwarta dla wszystkich uczestników Jarocin Festival.

 

Strefa Monster Energy będzie otwarta codziennie, od czwartku do soboty, w godzinach 15.30-1/2.00. To miejsce, w którym będzie można napić się zimnych napojów Monstera, zrobić odjazdowe zdjęcia w fotobudce, uczesać irokeza, a także spotkać inne gwiazdy jarocińskiej sceny.

 

 

Plan spotkań:

 

Czwartek, 7 lipca:


17.00 – 17.30 Five Finger Death Punch 
20.45 – Andrzej Nowak (TSA)

 

Piątek, 8 lipca:


18.00 – Farben Lehre

Sobota, 9 lipca:


17.00 – 17.30 – D.O.A.  

 

 

Wejściówki na festiwal są dostępne na stronie www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

Galeria