5 lipca 2018

Do Music Power Explosion pozostało już niewiele dni! Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Don Diablo, Afrojack, Blinders i DJ Kuba & Neitan zaprezentują swoje możliwości w wyśmienitych setach podbijających świat muzyki elektronicznej. Wydarzenie odbędzie się już 13 lipca na wrocławskim stadionie. Fani będą mogli tam dotrzeć specjalnym autobusem Radia ZET.

 

Na muzyczne wydarzenie lata we Wrocławiu przyjadą fani z całej Polski. Wielu z nich na Dolny Śląsk dotrze publicznymi środkami lokomocji. I właśnie głównie dla nich przygotowywana jest specjalna oferta we współpracy z Radiem ZET, jednym z patronów Music Power Explosion. W tym roku rozgłośnia towarzyszy organizatorom w promocji i znacząco przyczyni się do zapewnienia nieziemskiego klimatu i niebywałych wrażeń w dniu show. Jedną z głównych atrakcji przygotowaną przez Radio ZET jest przyjazd do Wrocławia Muzycznego Autobusu. W tej chwili wozi on uczestników Open'er Festivalu, który odbywa się w Gdyni. Z Wybrzeża charakterystyczny czerwony angielski pojazd przyjedzie prosto do Wrocławia.

 

 

– To będzie spektakularna noc, pełna muzycznych wrażeń, a Muzyczny Autobus Radia ZET ułatwi festiwalowiczom płynne przemieszczanie się po Wrocławiu – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.
Przejazdy specjalnym autobusem będą bezpłatne, a jego dokładny rozkład jazdy poznamy w przyszłym tygodniu.

 

Music Power Explosion odbędzie się już 13 lipca na Stadionie Wrocław. Impreza przyciągnie do stolicy Dolnego Śląska rzesze fanów muzyki EDM! Bilety na wydarzenie można jeszcze nabyć za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl.
Organizatorem festiwali jest agencja Prestige MJM ze współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

 

 

 

Galeria