2 sierpnia 2016

„To był jeden z najlepszych koncertów, jakie dotychczas zagrałem. Dziękuję!” – tymi słowami Felix Jaehn podsumował w mediach społecznościowych występ w Gdańsku, w ramach Music Power Explosion, które odbyło się 15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk. W imprezie wzięło udział ponad 24.000 uczestników. Entuzjazm niemieckiego DJ-a, autora wakacyjnego hitu "Ain’t Nobody (Loves Me Better)” podzieliły również rzesze jego wiernych fanów!

 

Felix Jaehn wystąpił na scenie Music Power Explosion obok takich gwiazd jak Avicii, Modestep (DJ-set) oraz Tom Swoon. Niemiecki artysta zaprezentował gdańskiej publiczności energetyczny set, złożony ze swoich największych hitów, wśród których znalazły się m.in. "Ain't Nobody (Loves Me Better)", "Book of Love" oraz "Shine". Występowi gwiazdora towarzyszyły widowiskowe wizualizacje, imponująca gra świateł oraz doskonała zabawa. Entuzjazm gdańskiej publiczności udzielił się również samemu artyście, który po znakomicie przyjętym show nie krył zachwytu nad swoim występem w Gdańsku. Post opublikowany na oficjalnym profilu Felixa Jaehn’a polubiło ponad 3,6 tysiąca użytkowników. Wśród komentarzy pod wpisem nie zabrakło podziękowań za niezwykle udany występ, jak również opinii sugerujących, że było to najlepsze show wieczoru:
– "Dziękuję za niesamowite show! Wróć do Polski tak szybko, jak to możliwe."
– "Dziękuję bardzo za tę noc! To było niezwykłe, energetyczne i niezapomniane show! Nie mogę się doczekać, by zobaczyć cię znów w Polsce."
– "Zagrałeś lepiej niż Avicii!"
– "Dziękujemy Felix za te słowa! Było cudownie! Świetny set!" – komentowali użytkownicy portalu Facebook.

 

 

Nazwisko Felixa Jaehna od kilku sezonów znane jest wszystkim fanom muzyki house na całym świecie. W sierpniu 2013 roku artysta wydał swój debiutancki singiel, zatytułowany "Sommer am Meer". Prawdziwy rozgłos, pochodzący z Hamburga Jaehn, zyskał jednak dzięki remiksowi utworu "Cheerleader", autorstwa jamajskiego wokalisty OMI. Piosenka stała się międzynarodowym hitem na całym świecie, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Irlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. W marcu 2015 roku producent wydał kolejny singiel – "Dance With Me', a w kwietniu tego samego roku światło dzienne ujrzał remix do utworu "Ain't Nobody", autorstwa formacji Rufus and Chaka Khan. To właśnie przebój "Ain't Nobody (Loves Me Better)", w którym gościnnie zaśpiewała Jasmine Thompson, wyniósł Felixa Jaehna na szczyty międzynarodowych list przebojów.

 

– Trudno o większy dowód na udany koncert, niż tak pozytywny feedback ze strony publiczności oraz samego artysty. Warto przypomnieć, że niespełna 22-letni Jaehn od kilku sezonów święci triumfy na scenach największych międzynarodowych klubów i dyskotek, a także zachwyca występami na żywo w największych miastach Europy. Tak ciepłe i entuzjastyczne słowa dotyczące występu w Gdańsku to dla naprawdę duże wyróżnienie i ukłon w stronę polskich fanów – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator zorganizowała wydarzenie Music Power Explosion. 

Galeria