10 czerwca 2014
Podczas koncertu 30 Seconds to Mars w Rybniku na scenie będą mogli pojawić się… fani zespołu! Grupa przygotowała specjalne bilety, dzięki którym muzycy będą dosłownie na wyciągnięcie ręki.
 
Ciekawostkę stanowi fakt, że 15 fanów obejrzy koncert Jareda Leto i spółki z boku sceny. –  Każda z tych osób będzie miała możliwość obejrzenia koncertu z boku sceny, uczestniczenia w Meet and Greet z zespołem, zrobienia sobie zdjęcia z muzykami, otrzymania oficjalnych gadżetów, czy wcześniejszego wejścia na koncert – wymienia Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu w Rybniku.
 
Warto również podkreślić, że pięć osób z tego grona będzie mogło pojawić się na scenie w trakcie ostatniego utworu. Taką możliwość będą mieć posiadacze biletów "Behind The Curtain Package Upgrade". Warto jednak podkreślić, że nie jest to jedyna atrakcja, którą przygotował dla nich zespół. – Dodatkowo każda z tych osób będzie mogła przed koncertem pojawić się na backstage`u  zwiedzić busa zespołu, czy garderoby muzyków – dodaje Marek Kurzawa.
 
Poza tym, ponad sto osób będzie mogło uczestniczyć w próbie dźwięku, którą odbędzie zespół przed koncertem. Natomiast blisko dwustu fanów weźmie natomiast udział w Meet and Greet. 
Zespół przygotował ciekawą ofertę dla swoich fanów. To nie jest zbyt częsta sytuacja, że fani pojawiają się na scenie, a zwłaszcza ich tak znacząca liczba. Będzie to z pewnością wielkie przeżycie dla tych osób, a także ciekawe wydarzenie dla pozostałych uczestników koncertu – przekonuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM. 
 
Koncert 30 Seconds to Mars w Rybniku odbędzie się już 22 czerwca. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, eventim.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl. Wejściówki można również kupić w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.