Fani na prywatnym koncercie w garderobie Marsów. Będą tłumy na scenie!

28 kwietnia 2015
Wielu fanów Thirty Seconds to Mars zapamięta koncert 4 maja w ERGO ARENIE do końca życia. Część z nich będzie mogła na jeden dzień poczuć się członkiem zespołu. Wejść do garderoby, uczestniczyć w prywatnym show, a także wystąpić z zespołem na scenie! 
 
Fani Thirty Seconds to Mars, którzy zdecydowali się na zakup specjalnych pakietów, zapamiętają na długo koncert w ERGO ARENIE. Zespół przygotował dla nich mnóstwo atrakcji. –  Dla niektórych to nie będzie tylko krótkie spotkanie z możliwością zrobienia sobie zdjęcia – zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w ERGO ARENIE.
 
Na najwięcej atrakcji będą mogli liczyć ci, którzy zdecydowali się na zakup pakietu Super VIP Dressing Room Auction in Sopot. Każdy z nich będzie mógł uczestniczyć w Q&A z Jaredem Leto, obejrzeć cały koncert z boku sceny, a także znaleźć się na niej podczas jednego z utworów, który wykona zespół. 
 
Najwięcej emocji wzbudzi jednak wycieczka po backstage`u, w którą zespół zamierza zabrać swoich fanów. – Dzięki temu każdy będzie mógł przez jeden dzień poczuć się członkiem zespołu Thirty Seconds to Mars – zapewniają organizatorzy.
 
Warto bowiem podkreślić, że fani będą mieć swoją prywatną garderobę w pobliżu pomieszczeń, w których będzie przebywał zespół. W jednym z nich grupa zagra także minikoncert. Muzycy wykonają w wersji akustycznej jeden ze swoich utworów. Każdy z jego uczestników będzie miał wtedy wrażenie, że Marsi śpiewają właśnie dla niego! 
 
W ramach jednego z pakietów będzie można także wyjść na scenę z Jaredem, Shannonem i Tomo. Do tego należy dodać obiad w cateringu, gadżety zespołu, wspólne zdjęcia, czy możliwość zrobienia sobie selfie – wymieniają organizatorzy.
 
Szczegółowy opis pakietów, które można zakupić w związku z koncertem w ERGO ARENIE, znajduje się pod adresem: https://www.adventuresinwonderland.com/t/thirty-seconds-to-mars. Organizatorzy przypominają także, że w sprzedaży są jeszcze ostatnie wejściówki na występ zespołu w Trójmieście. Można je nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.