10 maja 2017

Evanescence, legendarny amerykański zespół rockowy rozpoczął w kwietniu międzynarodowe tournée, które potrwa aż do końca roku. Zespół charyzmatycznej wokalistki Amy Lee zaplanował dotychczas dwadzieścia pięć występów na rockowych festiwalach, jak również indywidualnych koncertach. Już 20 czerwca formacja zagra w warszawskiej hali Torwar.

 

20 kwietnia rozpoczęła się południowoamerykańska odsłona trasy koncertowej, podczas której zespół zagrał w najważniejszych miastach Brazylii, Ekwadorze, Peru, Argentyny oraz Chile.

 

Na początku czerwca formacja przyleci na Stary Kontynent, by wystąpić z kolei aż na ośmiu festiwalach ciężkiego brzmienia oraz w miejscach, w których jak dotąd, zespół nigdy nie zagrał. Ta część trasy rozpocznie się od mocnego uderzenia podczas Carabina Festival w Szwajcarii. Po kilku dniach zespół przeniesie się na scenę Rocfest w Finlandii, a zaledwie trzy dni później zaprezentuje swoją twórczość na deskach legendarnego Apollo Hall w Londynie, gdzie zagra dwa koncerty. Natomiast już 20 czerwca Evanescence zagra pierwszy, historyczny koncert w Polsce. Z relacji koncertowych wynika, że zespół wykona w naszym kraju swoje największe przeboje i nie tylko…

 

– Oczywiście, jak pokazało tych kilka koncertów, zespół serwuje fanom swoje największe przeboje ze sztandarowym „Bring Me to Life” oraz „My Immortal” na czele. Jednak nie obyło się również bez „smaczków” i Amy Lee postanowiła zaprezentować swoje umiejętności w coverze utworu Whithney Houston „I Wanna Dance With Somebody” oraz legendy popu, Michaela Jacksona „Dirty Diana” – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Evanescence w hali Torwar w Warszawie.        

 

                                                                         

Nie jest tajemnicą, że grupa pracuje również nad nowym albumem, którego premiera jest zapowiedziana na drugą część roku, więc bardzo prawdopodobne, że już w Warszawie usłyszymy premierowy materiał.
– Pracujemy nad czymś nowym i informacje na ten temat pojawią się trochę później. Wkrótce będę mogła zdradzić więcej szczegółów. Aktualnie jesteśmy w studiu i pracujemy nad nowym projektem, to będzie coś innego. Nie jest to po prostu kolejny klasyczny album Evanescence. Będzie to coś unikalnego, a nawet coś więcej niż to. Nasza muzyka wypływa na nowe przestrzenie – twierdzi Amy Lee.

 

Evanescence wystąpi w hali Torwar 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na ten temat na portalu www.prestigemjm.com. 

 

 

Galeria