10 kwietnia 2017

Legendarny amerykański zespół rockowy Evanescence wystąpi  za kilka tygodni w Polsce! Koncert będzie częścią trasy promującej ostatni album formacji. Już dziś prezentujemy oficjalny spot!

 

Przypominamy, że Evanescence po głośnym powrocie na światowe sceny, zaplanowało wizytę w Polsce, którą uatrakcyjni niespodzianka przygotowana dla miłośników zespołu. W sprzedaży pozostała ostatnia pula biletów z pakietów VIP, która obejmie strefę GC. Jak poinformował management zespołu, pakiet ten będzie umożliwiał spotkanie z artystami (Meet&Greet) i zrobienie indywidualnego pamiątkowego zdjęcia. Zestawy będą dodatkowo zawierały prezenty w postaci limitowanych plakatów oraz grawerowanych pudełek. Amerykańska formacja słynie z licznych spotkań z fanami, które organizowane są przy okazji większości koncertów. Budują tym samym swoją więź z publiką, która nieprzerwanie wzmacnia się od wielu lat.

 

 

Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na portalu www.prestigemjm.com