5 lipca 2012

Koncert Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie, do którego dojdzie 7 lipca, będzie jedynym występem tego piosenkarza w Polsce! Do skutku nie dojdzie zaplanowany dzień później występ artysty w Gdańsku. Warto jednak podkreślić, że osoby, które zakupiły bilety na koncert w ERGO ARENIE, mogą udać się do Łodzi i tam zobaczyć swojego ulubieńca.

Nie dwa, jak pierwotnie planowano, ale jeden koncert Eltona Johna odbędzie się w tym roku w Polsce. – Artysta wystąpi tylko 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie na koncercie organizowanym przez Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. Do skutku nie dojdzie drugi z koncertów organizowany przez inną firmę, który zaplanowany był dzień później w Gdańsku.

Dzięki porozumieniu z firmą sprzedającą bilety organizatorzy koncertu w Łodzi postanowili wyjść naprzeciw fanom artysty, którzy zakupili bilety na występ w ERGO ARENIE. Praktycznie bezgotówkowo będzie można dokonać wymiany biletów, które zostały zakupione w sklepie internetowym Ticketpro. – Wystarczy przyjechać z ważnym biletem na koncert w Gdańsku do Łodzi i w specjalnej kasie wymienić wejściówki, by kilka chwil później obejrzeć i posłuchać Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie. Jako organizator wskażemy miejsca, które są dostępne i w przypadku równowartości biletów dokonamy ich wymiany. Gdyby wolne miejsca na łódzki koncert wiązały się z nieco większym wydatkiem, konieczne będzie jedynie dopłacanie wynikającej z tego różnicy. Z kolei jeśli dostępne bilety na koncert będą tańsze firma sprzedająca bilety będzie zwracać gotówkę – informują organizatorzy.

Osoby, które zakupiły bilety w punktach sprzedaży (między innymi: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN) mogą je zwrócić w miejscu zakupu i tam ewentualnie zakupić bilety na koncert łódzki.
Kasa biletowa w dniu koncertu będzie czynna od godziny 10.00. Warto przypomnieć, że bilety na koncert w Łodzi można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro.