1 grudnia 2011

Michael Bublé po raz pierwszy przyjedzie do Polski – ta informacja była głównym punktem konferencji prasowej, która odbyła się w miniony wtorek w hali ERGO ARENA położnej na pograniczu Gdańska i Sopotu. Warto jednak dodać, że w trakcie wtorkowego spotkania zostały podpisane także dwie ważne umowy.

 Konferencja prasowa w ERGO ARENIE zainaugurowała oficjalnie cykl koncertów gwiazd światowej muzyki „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”, który będzie miał miejsce w 2012 roku w Polsce. Inicjatywa była możliwa dzięki porozumieniu, które zostało zawarte przez agencję Prestige MJM z Radiem Złote Przeboje.

Podpisana umowa sprawia, że możliwe stało się to, co nigdy wcześniej w polskim światku muzycznym nie miało miejsca. Nigdy w Polsce nie odbywał się cykl koncertów największych gwiazd światowej muzyki. Owszem, w trakcie każdego roku do naszego kraju przyjeżdżało kilku znanych artystów, ale cykl „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” jest wydarzeniem bez precedensu – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Umowa zawarta pomiędzy Prestige MJM, a Radiem Złote Przeboje gwarantuje, że w przyszłym roku do Polski przyjedzie kilku artystów z najwyższej półki. Pierwszy z koncertów odbędzie w hali ERGO ARENA położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu. Na wizycie Michaela Bublé się jednak nie skończy. Warto podkreślić, że nie będzie to również jedyny koncert, który odbędzie się w ramach „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” w ERGO ARENIE.

 – Gwarantuje to druga ważna umowa podpisana w trakcie wtorkowej konferencji prasowej, na mocy której ERGO ARENA i Prestige MJM stają się partnerami biznesowymi. Oznacza to, że te dwa podmioty będą w przyszłości organizować wspólnie wielkie wydarzenia muzyczne – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.


Moment podpisania umowy pomiędzy Prestige MJM i ERGO ARENĄ. Umowę podpisują: Magdalena Sekuła – prezes zarządu ERGO ARENY oraz Janusz Stefański – współwłaściciel agencji Prestige MJM.
 

Na koncercie Michaela Bublé się nie skończy. Już teraz można powiedzieć, że w 2012 roku w ERGO ARENIE będziemy świadkami co najmniej jeszcze jednego wielkiego koncertu, który zorganizujemy wspólnie z agencją Prestige MJM  – mówi Magdalena Sekuła, prezes Zarządu ERGO ARENA.

Drugi z koncertów, który odbędzie się w ERGO ARENIE w 2012 roku, zostanie ujawniony w późniejszym terminie i również będzie częścią cyklu „Prestiżowe Gwiazdy Złote Przeboje”.

Mamy nadzieję, że współpraca Prestige MJM i ERGO ARENY będzie się rozwijać. Bardzo na to liczymy. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w całej Europie, idealny do organizowania wielkich imprez muzycznych – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.