20 maja 2016

Slayer, Korn, Megadeth, Five Finger Death Punch, The Prodigy, Sixx:A.M. i wielu innych wykonawców za jedyne 350 zł? Taka promocja będzie dostępna już od najbliższego poniedziałku, 23 maja. W promocyjnej cenie pojawią się bilety, upoważniające jednocześnie do udziału w dwóch wielkich wydarzeniach związanych z mocnymi brzmieniami: Power Festivalu w Łodzi oraz festiwalu w Jarocinie. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

 

7 czerwca Łódź stanie się stolicą ciężkiego brzmienia i miejscem obowiązkowym dla wszystkich miłośników thrashu oraz metalu. W Atlas Arenie zagrają tego dnia formacje: Korn – dowodzona przez legendarnego Jonathana Davisa, Megadeth – z charyzmatycznym Dave’m Mustainem na czele oraz hardrockowa grupa Sixx:A.M, współtworzona przez Nikki’ego Sixx’a, DJ Ashbę oraz Jamesa Michaela. Line-up imprezy nie pozostawia wątpliwości, że tego wieczoru Atlas Arena zatrzęsie się pod wpływem wspaniałej mocnej muzyki.

 


To jednak nie ostatnia szansa, by w tym roku usłyszeć solidną dawkę mocnego grania w wykonaniu legend amerykańskiej sceny! W drugim tygodniu lipca rozpocznie się Jarocin Festiwal (7 – 9 lipca), najstarszy i najbardziej zasłużony festiwal rockowy w Polsce. W tym roku na jednej scenie wystąpią m.in. formacje:  Slayer, The Prodigy oraz Five Finger Death Punch. W Jarocinie tradycyjnie nie zabraknie również największych legend polskiej muzyki alternatywnej, zespołów: TSA, Acid Drinkers, Sweet Noise oraz wielu innych. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji jarocińskiego festiwalu, także tym razem na wszystkich uczestników czekać będzie cała moc muzycznych wrażeń, bogate zaplecze cateringowe oraz tętniące życiem pole namiotowe, a także szereg imprez towarzyszących.

 

Wszystkie osoby, które planują wziąć udział w tych dwóch imprezach będą mogły zakupić bilety w pakiecie w specjalnej cenie – 350 zł. Ta podwójna wejściówka to połączenie biletu na Power Festival (płyta GA) oraz karnetu na Jarocin Festiwal 2016. Akcja promocyjna „Dwa festiwale w jednej cenie” wystartuje w najbliższy poniedziałek, 23 maja. Bilet łączony będzie dostępny wyłącznie na stronie www.prestigemjm.com.

 

 

– Jarocin Festiwal i Power Festival to jedne z najcięższych imprez rockowo-metalowych tego lata w Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że zgromadzą podobną grupę uczestników i wielu z nich stoi przed wyborem, na którą z imprez się wybrać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, postanowiliśmy umożliwić zakup biletu łączonego, w niższej cenie. Dzięki temu wszystkie osoby, które skorzystają z tej promocji, będą miały wyjątkową okazję już niebawem usłyszeć na żywo dwóch reprezentantów „Wielkiej Czwórki Thrash Metalu” – formację Slayer oraz Megadeth, a także wiele innych gwiazd światowej i polskiej muzyki – twierdzi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. 

 

Wejściówki na wszystkie wydarzenia organizowane przez firmę Prestige MJM można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Galeria