24 marca 2013

Koszulki, bluzy, czapki, naszyjniki, plakaty, płyty, bransoletki czy okulary przeciwsłoneczne – to tylko niektóre z oficjalnych gadżetów Justina Biebera, które będą sprzedawane w trakcie poniedziałkowego koncertu w Atlas Arenie.

Management Justina Biebera przygotował dla polskich fanów całą gamę gadżetów. W trakcie koncertu będzie sprzedawanych między innymi kilka rodzajów koszulek artysty. – Koszulek jest naprawdę bardzo dużo. Część z nich związana jest z najnowszą trasą koncertową piosenkarza. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM.  
 
Do nabycia będą również koszulki koszykarskie, bez rękawów z numerem i nazwiskiem Justina Biebera. Poza tym, w ofercie są także: bluzy z kapturem, shorty, czapki, czapki z daszkiem, ręczniki, breloki, plakaty, świecące długopisy, etui do iPhone`ów czy specjalny boom box Justina Biebera. – Zachęcamy do nabywania gadżetów. Będą one stanowic naprawdę znakomitą pamiątkę z koncertu – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Wszystkie gadżety będą sprzedawane na specjalnie przygotowanych stoiskach.  Dwa z nich będą zlokalizowane na korytarzu prowadzącym do poszczególnych sektorów Atlas Areny. Trzeci znajdował się będzie w pobliżu cateringu VIP.
 
Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na poniedziałkowy koncert. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.