Duży wybór gadżetów na koncercie Roda Stewarta!

12 września 2013
Koszulki, bluzy z kapturem, kubki, plakaty, naszyjniki oraz breloczki – to tylko niektóre z gadżetów Roda Stewarta, które będą mogli nabyć fani w dniu koncertu na Stadionie Miejskim w Rybniku.
 
Wybór gadżetów będzie bardzo duży. Fani Roda Stewarta będą mogli kupić jedną z 16 koszulek w czterech rozmiarach. Poza tym, na stoiskach znajdą się bluzy z kapturem, kubki, plakaty, naszyjniki, breloczki, a także specjalny program koncertu. 
 
Ceny gadżetów kształtują się od 20 do 300 zł – informuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku i Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Roda Stewarta.
 
Organizatorzy przygotują dwa stoiska z gadżetami. Jedno z nich będzie zlokalizowane przy wejściu na płytę stadionu, a drugie na koronie rybnickiego obiektu. – Dzięki temu gadżety bez problemu będą mogły nabyć zarówno osoby, które posiadają bilety na płytę jak i na trybuny – zapewnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. 
 
Poza tym, wszyscy uczestnicy koncertu na koronie stadionu będą mieć możliwość nabycia płyt Roda Stewarta oraz jego autobiografii. Na specjalnym stoisku Empiku będzie również można kupić gadżety związane z Rybnikiem. 
 
Bilety na sobotni koncert można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.