Duże zainteresowanie biletami na koncert Martina Garrixa!

6 września 2016

Martin Garrix bije rekordy popularności w Polsce! Sprzedaż biletów na jego jedyny tegoroczny występ w naszym kraju od początku cieszy się sporym zainteresowaniem. Bilety znikają jak świeże bułeczki. Z uwagi na duże zainteresowanie koncertem DJ-a, wszyscy chętni powinni pośpieszyć się z zakupem wejściówek!

 

Martin Garrix wystąpi 27 listopada w hali Tauron Arena Kraków. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpoczęła się w poniedziałek o godzinie 10:00.
– Nazwisko Martina Garrixa już od kilku lat ekscytuje pasjonatów muzyki elektronicznej. Najlepszym potwierdzeniem tego faktu są reakcje fanów po ogłoszeniu jego koncertu. Wszędzie przeważa nieskrywany entuzjazm. Nic więc dziwnego, że i start sprzedaży był imponujący. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy kilka tysięcy biletów – twierdzi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert holenderskiego DJ-a w Krakowie.

 

 

– Po sukcesie frekwencyjnym Music Power Explosion oraz znakomitym przyjęciu tego wydarzenia widać, że w Polsce jest zapotrzebowanie na takie koncerty. Po koncercie Avicii'ego obiecaliśmy kolejne wielkie imprezy muzyki klubowej z uznanymi nazwiskami i dotrzymujemy słowa – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

W przeciągu kilkuletniej imponującej kariery scenicznej Martin Garrix stał się posiadaczem wielu znaczących nagród muzycznych. Współpracował z takimi sławami jak Afrojack, Hardwell, David Guetta oraz R3Hab. Artysta ma na swoim koncie występy na scenach najbardziej prestiżowych międzynarodowych festiwali muzycznych. Pomimo młodego wieku wylansował również kilka przebojów. Według rankingu magazynu „Forbes” Martin Garrix znajduje się na 7. miejscu najlepiej zarabiających DJ-ów świata.

 

 

Koncert, na który czekają tysiące fanów muzyki elektronicznej, odbędzie się 27 listopada 2016 roku w hali TAURON Arena Kraków. W tym kontekście dla największych fanów młodego DJ-a przygotowana została niespodzianka.
– Stworzyliśmy możliwość zakupu biletu kolekcjonerskiego tzw. Collector’s Ticket . Taką wejściówkę można nabywać wyłącznie poprzez oficjalny system sprzedażowy agencji Prestige MJM (www.bilety.imprezyprestige.com). Bilet ten cechuje niezwykła oprawa graficzna z wizerunkiem artysty – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Wejściówki na koncert Martina Garrixa można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem.

 

Galeria