14 maja 2013

Najnowsza płyta Bon Jovi "What About Now" cieszy się na całym świecie bardzo dużą popularnością. Imponujący był już jej debiut. Niemal natychmiast krążek ten stał się numerem jeden w pięciu krajach. A już za miesiąc, 19 czerwca, zespół Bon Jovi po raz pierwszy wystąpi w Polsce. 

What About Now" zadebiutował na pierwszym miejscu na listach przebojów w pięciu krajach. Była to Australia, Austria, Kanada, Szwecja i Hiszpania. To jednak nie koniec sukcesów. 
Bardzo wysoką bo drugą pozcyję płyta zajmowała również w Niemczech, Holandii i Japonii. Na trzecim miejscu debiutowała natomiast w Irlandii, Finlandii, Norwegii i Szwajcarii – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Bon Jovi.
 
Płyta ma więc szansę osiągnąć popularność podobną do poprzednich albumów. A warto przypomnieć, że do tej pory Bon Jovi sprzedał łącznie 125 milionów płyt na całym świecie. Amerykańska grupa zagrała ponad 2700 koncertów w ponad 50 krajach dla ponad 35 milionów fanów. Już 19 czerwca Bon Jovi pojawi się w Gdańsku i wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem strony www.eventim.pl, www.imprezyprestige.com oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.