6 czerwca 2018

Mural promujący Music Power Explosion, który powstał przy Wybrzeżu Słowackiego we Wrocławiu, wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko w Polsce! Artystyczna wersja reklamy przypadła do gustu zwłaszcza Don Diablo – jednemu z headlinerów lipcowego wydarzenia muzycznego na Stadionie Wrocław!

 

Realizacja muralu, który jest oficjalną zapowiedzią największej imprezy muzyki elektronicznej tego lata, trwała 7 dni i pochłonęła 160 litrów farby akrylowej. Artyści, którzy podjęli się tego zadania, użyli specjalnych szablonów, aby odwzorować wizerunki gwiazd Music Power Explosion. Są nimi: Tiesto, Afrojack, Don Diablo, Steve Aoki  i Zedd. Cała piątka wystąpi 13 lipca na stadionie we Wrocławiu.

 

Dla samych malarzy tworzących malowidło, nie było to wcale łatwe zdanie. – Na muralu jest pięć bardzo trudnych portretów realistycznych bardzo znanych dj-ów – wspominała malarka muralu Aleksandra Kowalczyk podczas realizacji projektu.

 

 

Mural przypadł do gustu mieszkańcom Wrocławia i fanom muzyki elektronicznej nie tylko w Polsce. Wielu z nich pokonało setki kilometrów, aby zobaczyć go na własne oczy i zrobić konkursowe selfie. Dodając zdjęcia na Instagram i oznaczając oficjalny profil Music Power Explosion, fani mieli szansę zdobyć zaproszenia na wydarzenie. Sam Don Diablo zachwycił się realizacją muralu na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.  Nakłonił nawet swoich followersów do oceny malowidła w skali od 1 do 10. Zdecydowana większość nie zawahała się przyznać mu solidną dziesiątkę! Pełne zachwytów komentarze znajdziemy także na profilach społecznościowych. Oto mała część wypowiedzi fanów:

 

„Robi wrażenie”
„Kilkaset kilometrów zrobione, by zobaczyć to cudo”
„Pięknie się prezentuje na żywo”

 

– Ta stosunkowo nowa forma reklamy, coraz popularniejsza w Polsce, wymaga zdecydowanie większego zaangażowania. Dzięki temu jednak efekt końcowy nie pozostawia wielu odbiorców obojętnymi – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Mural prezentuje oficjalną zapowiedź Music Power Explosion – gigantycznej imprezy, która odbędzie się 13 lipca na stadionie we Wrocławiu i przyciągnie tysiące fanów muzyki elektronicznej,  dzięki czemu miasto zamieni na jeden dzień w muzyczną eksplozję. Na jednej scenie zaprezentują się: Tiesto, Afrojack, Don Diablo, Steve Aoki  i Zedd. Ze swoimi setami wystąpią także polscy dj-e: Blinders oraz Kuba&Neitan. Wejściówki są wciąż dostępne na stronach bilety.imprezyprestige.pl i eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.