11 kwietnia 2018

Holenderski DJ i producent uważany za prekursora gatunku future house – Don Diablo – wystąpi na festiwalu Music Power Explosion. Znamy tym samy ostateczny skład zagranicznych artystów! Podczas tegorocznej edycji wydarzenia we Wrocławiu zaprezentują się: Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Afrojack i Don Diablo.

 

 

 

Don Diablo na swoim koncie ma współpracę z największymi nazwiskami świata muzyki. Na liście znajdują się: Ed Sheeran, Rihanna, Bastille, Madonna, Birdy, Chainsmokers, Coldplay, DJ Snake, Tiesto i Justin Bieber. Do jego najpopularniejszych produkcji zaliczają się: „On My Mind”, „Universe”, „Anytime”, „Chemicals”, czy „Cutting Shapes”. Don Diablo uważany jest za pioniera w dziedzinie światowej muzyki klubowej. Jest również twórcą własnej, wyjątkowo rozpoznawalnej wytwórni muzycznej „HEXAGON”. Marka osiągnęła najwyższy status w rankingu Beatport. Pod tą samą nazwą kryje się również autorska audycja, która nadaje już w ponad 35 krajach, docierając tym samym do milionów fanów na całym świecie!

 

 

Jego roczne trasy koncertowe przekraczają liczbę 250 występów, wśród których pojawiają się największe sceny Tomorrowland, EDC, Mysteryland, Lollapalooza, czy Ultra Music Festiwal. W imponująco szybkim czasie dotarł do pozycji numer 11 wspinając się na szczyty rankingu TOP100 DJ MAG.

 

 

– To niezwykle aktywny i wszechstronny holenderski DJ o wyrazistym, niepowtarzalnym stylu. Poza swoimi autorskimi projektami nie unika współpracy z innymi producentami, jak headliner tegorocznego MPE Tiesto, Steve Aoki, Example, czy Diplo. Don Diablo słynie też z emocjonujących występów, w których muzyka jest bardzo ważnym, ale nie jedynym elementem show. Jeśli chcecie doświadczyć prawdziwego koncertowego szaleństwa to musicie zobaczyć Don Diablo na Music Power Explosion 2018 – zapewnia Zbigniew Zegler, dyrektor muzyczny Radia ZET.

 

Jego twórczości zdecydowanie nie trzeba przedstawiać fanom muzyki elektronicznej. Niemal wszystkie utwory artysty wydane w przeciągu ostatnich dwóch lat stały się klubowymi hitami!

 

 

– Don Diablo zamyka listę zagranicznych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu Music Power Explosion. W ciągu zaledwie jednego dnia na scenie wrocławskiego stadionu zaprezentują się czołowi przedstawiciele muzyki elektronicznej: Afrojack, Don Diablo, Steve Aoki, Tiesto, Zedd. To będzie genialne show! – zapewnia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

Festiwal Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na stadionie we Wrocławiu. W dalszym ciągu można nabywać tańsze bilety z puli early birds poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Ich dostępność jest jednak ograniczona. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław. 

 

Galeria