29 sierpnia 2018

W Toruniu, Poznaniu i Krakowie najsłynniejsze przedstawienie baletowe świata pokazane zostanie dwukrotnie. Dodatkowe spektakle ucieszą tych, którzy nie zdążyli kupić biletów na tegoroczną jesienną trasę The Royal Moscow Ballet w Polsce.  W sprzedaży są także wejściówki na pozostałe ogłoszone wydarzenia w Warszawie, Wrocławiu, Zabrzu, Łodzi i Gdyni. Zainteresowanie nimi jest jednak ogromne!

 

Spektakl „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet jest fenomenem! Należy do czołówki przedstawień baletowych, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskiej publiczności. W tym roku moskiewscy baletmistrze przyjadą do naszego kraju jesienią i zatańczą w ośmiu miastach: Warszawie, Toruniu, Poznaniu, Wrocławiu, Zabrzu, Krakowie, Łodzi i Gdyni. Przy czym w Toruniu, Poznaniu i Krakowie przedstawienia wyprzedały się niemal od razu! Dlatego w tych miastach postanowiono o wystawieniu „Jeziora Łabędziego” dwukrotnie w ciągu tego samego dnia. Dodatkowe widowiska zaplanowano o godzinie 20:00 w Toruniu (15 października w CKK Jordanki Toruń) i Poznaniu (16 października Sala Ziemi Poznań), a w Krakowie (ICE Kraków) – o godzinie 15.00.

 

 

Pozostałe spektakle odbędą się: 14 października w Warszawie (COS Torwar), 17 października we Wrocławiu (Hala Stulecia), 18 października w Zabrzu (Dom Muzyki i tańca), 20 października w Łodzi (Klub „Wytwórnia”) oraz 21października w Gdyni (Hala Arena).


Bilety na wszystkie wydarzenia można nabywać poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach Empik w całym kraju. Promotorem polskiej trasy The Royal Moscow Ballet jest agencja Prestige MJM.