24 września 2012

W najbliższy wtorek, 25 września do sprzedaży trafią miejsca z ograniczoną widocznością na koncert Jennifer Lopez na PGE ARENIE. Będzie z nich widoczna jedynie część sceny. Wejściówki będzie można nabywać w cenie 70 zł.

Organizatorzy uruchamiają sprzedaż dodatkowej puli wejściówek, gdyż po ostatecznych ustaleniach z szefem produkcji koncertu dotyczących ustawienia sceny częciowo została odsłonięta widoczność z niektórych miejsc na stadionie. Miejsca z ograniczoną widocznością to propozycja dla osób, które chcą uczestniczyć w koncercie Jennifer Lopez za znacznie mniejszą cenę. Bilety obowiązują na miejsca w sektorze R, z którego widoczna będzie jedynie część sceny.

Jeśli ktoś chce skorzystać z takiej okazji, to zachęcamy do zakupu biletów. Warto jednak dodać, że pula wspomnianych biletów jest bardzo ograniczona – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Arena Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Jennifer Lopez.

Dodatkowe bilety będzie można nabywać od wtorku, 25 września od godziny 10:00. Sprzedaż będzie odbywać się jedynie za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com.