19 marca 2013

W najbliższą środę, 20 marca, o godzinie 10:00 do sprzedaży trafi dodatkowych 100 biletów w sektorze Golden Circle na koncert Justina Biebera. To wejściówki, z których zrezygnował management artysty.

Management Justina Biebera w ramach umowy z organizatorem miał zagwaranowaną określoną pulę wejściówek. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem występem Kanadyjczyka część z nich będzie mogła jednak trafić do sprzedaży. – Otrzymaliśmy informację, że najbliżsi współpracownicy Justina Biebera i sam artysta postanowili zrezygnować z części swoich biletów i przeznaczyć je dla polskich fanów. Dzięki temu trafią one do sprzedaży już w najbliższą środę – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Justina Biebera w Polsce.
 
W rezultacie w sprzedaży pojawi się dodatkowych 100 biletów w bardzo dobrym sektorze Golden Circle. To jedne z najlepszych miejsc, które położone są bardzo blisko sceny, na której wystąpi Justin Bieber. – Od początku rozpoczęcia sprzedaży te wejściówki cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem i rozeszły się w mgnieniu oka. Jesteśmy przekonani, że i tym razem będzie podobnie, więc nie należy zwlekać z ich zakupem – przekonuje Janusz Stefański z Prestige MJM.
 
Dodatkowe bilety w sektorze Golden Circle będzie można nabywać od najbliższej środy, 20 marca, od godziny 10:00 za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl oraz w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.