Dodatkowa pula biletów na koncert Andrei Bocellego w Poznaniu

18 marca 2019

Zainteresowanie koncertem włoskiego artysty wciąż nie przemija. Organizatorzy występu Andrei Bocellego w Poznaniu zdecydowali się na wypuszczenie ostatniej puli biletów do sprzedaży. Koncert odbędzie się 11 maja z okazji stulecia Uniwersytetu Poznańskiego.

 

Takiego zainteresowania koncertem włoskiego artysty nikt nie przewidział! Wszystkie miejsca na na Stadionie Poznań zostały wyprzedane na pół roku przed występem Bocellego. Sprzedaż od grudnia 2017 roku, kiedy ogłoszone zostało wydarzenie, stale utrzymywało się na bardzo wysokim poziomie. Gdy pula wejściówek została wyczerpana, okazało się, że wciąż bardzo wiele osób chce je kupić. 


– Już dawno można by mówić o sold oucie, ponieważ cała pierwotna pula biletów przeznaczona do sprzedaży została w komplecie wykupiona. Dzięki zabiegom technicznym, m.in. przesunięciu sceny  udało się nieco powiększyć widownię i wpuścić do sprzedaży kolejne wejściówki na miejsca siedzące. Należy się spieszyć z decyzją o zakupie biletów, bo to już na pewno ostatnia ich pula. Więcej nie będzie  – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert w Poznaniu.

 

 

Andrea Bocelli cieszy się w Polsce ogromną popularnością, a wszystkie jego koncerty w naszym kraju gromadzą komplety publiczności. Tak było m.in. dwa lata temu w Szczecinie na Wałach Chrobrego podczas finałów regat The Tall Ships Races. Nie inaczej będzie w Poznaniu, gdzie artysta wystąpi po raz pierwszy. Okazją będzie przypadający w tym roku jubileusz stulecia Uniwersytetu Poznańskiego. Rocznica obchodzona jest już od kilku miesięcy, a zapoczątkowano ją wraz z inauguracją obecnego roku akademickiego. Kulminacyjnym momentem jubileuszu będzie właśnie koncert Andrei Bocellego na Stadionie Poznań 11 maja – to jeden z największych tegorocznych występów artysty w tym roku na świecie.

 

Na jednej scenie w Poznaniu, oprócz włoskiego tenora, pojawi się kilkadziesiąt osób: Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu i chóry – przedstawiciele zespołów uczestniczących w Festiwalu Universitas Cantas z jedenastu krajów świata. W niektórych utworach Andrea Bocelli wystąpi wraz z innymi wokalistami – jego gośćmi. Szykuje się więc niezwykle prestiżowe widowisko. Publiczność wysłucha największych utworów z pogranicza muzyki klasycznej oraz piosenek z najnowszej płyty artysty „Si”, która cieszy się ogromnym zainteresowanie także w Polsce.

 

Koncert Andrei Bocellego odbędzie się 11 maja 2019 roku na Stadionie Poznań. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Miasta Poznania. Organizatorami są: agencja Prestige MJM oraz Marcelin Management, operator Stadionu Poznań.