16 stycznia 2024
Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Dody, który odbędzie się 20 stycznia 2024 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.
Rozpiska godzinowa*
18:15 – otwarcie bram
20:00 – koncert Dody
*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje artystka i jej management)
Wejścia
Osoby z biletami na płytę: wejścia nr 20 i 21
Osoby z biletami na trybuny (miejsca siedzące): wejścia nr 1 i 14
Osoby z biletami VIP: wejście nr 3
Parkingi przy hali (mapka niżej)
Wjazd na parkingi możliwy jest wyłącznie od strony al. Unii Lubelskiej:
Parking P1 przed halą – wjazd bramami nr 3 i 4, płatny 50 zł
Parkingi P4 i P5 w okolicy stadionu – wjazd bramą nr 1, płatny 25 zł
Bilety parkingowe płatne u inkasenta przed wjazdem (gotówką, kartą) na parking.
Dojazd
Do hali można dojechać komunikacją miejską z różnych kierunków Łodzi.
Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd autobusami i tramwajami:
Autobusy: 6, 52, 86, 88A, 93, 97A, 97B, 99, N2
Tramwaje: 8, 10B, 10A, 12A, 12B, 14, 15
Rozkład jazdy Rozkład jazdy MPK »
Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.
Zakup biletów w dniu koncertu
Jeśli w dniu koncertu bilety pozostaną jeszcze w sprzedaży, będzie je można kupić wyłącznie online na www.biletserwis.pl.
Okazanie biletu do kontroli
Wchodząc na koncert można mieć bilet wydrukowany, a także okazać go na telefonie, ale wtedy warto go wcześniej pobrać. Okazać należy kod QR (albo kod kreskowy).
Osoby z niepełnosprawościami
Miejsca dla osób z niepełnosprawnościami w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A, W oraz U. Wejście dla osób z niepełnosprawnościami to wejście nr 1.
Szatnie
Podczas koncertu do dyspozycji widzów będą szatnie zlokalizowane w holu głównym. Odpłatność: 10 zł za numerek.
Zakup gadżetów
Na koncercie dostępne będzie stoisko z merchandisingiem. Kupić będzie można bluzy, koszulki, płyty „Aquaria Deluxe” i inne gadżety. Płatność gotówką i kartą. Merch ulokowany zostanie na korytarzu w okolicach wejścia nr 1.
Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu zostaną uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.
Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Palarnia zostanie zlokalizowana przy wejściach nr 7 oraz 8. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.
Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.