23 października 2023
Doda zadziwia cały kraj! Magiczna scenografia, zapierająca dech w piersiach choreografia i zaskakujące efekty – takiego show na światowym poziomie nie zrobił dotąd żaden polski artysta! Niezwykłe wizualno-taneczne widowisko w ramach AQUARIA Tour potwierdza pozycję Dody jako królowej polskiej sceny muzycznej. Teraz ten pełen przepychu i zaskakujący spektakl będzie można zobaczyć 20 stycznia 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.
 
 
Polska Beyoncé w programie „Doda. Dream show” na antenie Polsatu odsłania kulisy powstawania wielkiej produkcji koncertowej. Efektem przygotowań są pierwsze koncerty, które odbyły się w ramach trasy AQUARIA Tour. Widowiska wzbudziły wielkie zainteresowanie. Ich uczestnicy byli pod ogromnym wrażeniem rozmachu i przepychu, jakie towarzyszyły śpiewanym przez Dodę piosenkom. Teraz koncert będą mogli zobaczyć fani spoza Warszawy.
 
Jestem przeszczęśliwa, że AQUARIA Tour dopiero się rozkręca. Na prośbę fanów z całej Polski spotkamy się tym razem w Łodzi, w jednej z największych hal widowiskowych w kraju! W samym centrum Polski zaserwujemy widzom tę samą jakość, której mogli doświadczyć podczas warszawskich koncertów i to z dodatkowymi atrakcjami. Wraz z moją ekipą przypływamy do was! Szykujcie się na show, którego nie zapomnicie – zapowiada Doda.
 
W AQUARIA Tour Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwsze w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawia w osłupienie. Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, fruwa w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmienia kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny – całość robi ogromne wrażenie nie tylko na ubóstwiających Dodę fanach. O jej scenicznych dokonaniach bardzo dobrze wyrażają się dziennikarze muzyczni. Oto kilka ich wypowiedzi:
 
Maksymilian Kluziewicz, eska.pl:  AQUARIA Tour to widowisko, a nie zwykły koncert, które wyznacza nowe standardy, jeśli chodzi o polski show-biznes. Show na prawdziwie światowym poziomie!
 
Adrian Nychnerewicz, Super Express: Wizualizacje, które powinny trafić na ekrany kin!
 
Maciej Jędruch, RMF FM: AQUARIA Tour to już legendarne widowisko. Doda rozpoczęła je w wielkim stylu. Warto je zobaczyć? Oj tak!
 
Grzegorz Dobek, plejada.pl: AQUARIA Tour to wizualizacja marzeń. W przenośni i dosłownie. Zrozumiesz, jak zobaczysz na własne oczy.
 
Joanna Stawczyk, naTemat: Doda zrobiła show, które jest jak dojrzały, soczysty, egzotyczny owoc! Bierzesz kęs, sok leje ci się po brodzie i myślisz: daj mi jeszcze!
 
Na koncercie w Łodzi artystka wykona hity ze swojej płyty „Aquaria”, która niemal natychmiast po premierze pokryła się platyną, a każdy z singli osiągnął wielomilionowe liczby odtworzeń na YouTube. Nie zabraknie także przebojów, które Doda zgromadziła w ciągu dwóch dekad trwającej kariery. Koncert w ramach AQUARIA Tour będzie niepowtarzalną okazją do zobaczenia, wysłuchania i poczucia na żywo całej palety namiętności, jakie gwiazda maluje w swoich utworach. Widowisko jest wyjściem ze schematów, przekraczaniem granic, aktem odwagi i popisem niezwykłej kreatywności. Na jednej scenie widzowie są świadkami połączenia wielu sztuk: muzyki, tańca, rzemiosła, teatru i kultury audiowizualnej. To wszystko opakowane zostaje popkulturową otoczką z najwyższej półki. Wokalistce towarzyszą na scenie najlepsi artyści. Doda podczas show dzieli się z widzem swoją receptą na wolność. Krytycy są zgodni: artystka znajduje się obecnie w swojej najlepszej formie.
 
AQUARIA Tour nie zwalnia. Doda wypływa na wielkie wody i na prośbę fanów z całej Polski przyjedzie do Łodzi. Najbliższy koncert odbędzie się już 20 stycznia 2024 w Atlas Arenie. Bilety dostępne są na www.biletserwis.pl
 
Widziałem wiele koncertów światowych gwiazd tak w Polsce jak i na świecie. Show Dody w ramach AQUARIA Tour jest jedynym na taką dużą skalę wydarzeniem, które powstało w naszym kraju. Takie nagromadzenie środków scenicznych, technicznych możliwości i bogactwa wizualizacji w naszym kraju nie miał jeszcze żaden artysta. To nie jest zwykły koncert, to performance. Zapraszam do Łodzi, będzie zaskakująco – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która przygotowuje show Dody w Łodzi.
 
*
Osoby do 16 roku życia mogą wejść na koncert Dody wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Osoby w przedziale 16-18 lat muszą mieć oświadczenie zgody na udział w koncercie, podpisane przez opiekuna prawnego. Mogą też wejść z pełnoletnim opiekunem.