3 stycznia 2024
Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Dody, który odbędzie się 6 stycznia 2024 roku w TAURON Arena Kraków.
 
 
 
Rozpiska godzinowa
18:15 – otwarcie bram
20:00 – początek koncertu 
*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)
 
Wejścia
Osoby z biletami na płytę wchodzą wejściem nr 2. 
Osoby z biletami na trybuny (miejsca siedzące) wchodzą wejściami nr 1 i 3. 
Osoby z biletami VIP i na loże: wejście dedykowane między wejściem 4 a 1.
 
Lokalizacja
Hala TAURON Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy Al. Pokoju z ul. Mogilską i Al. Jana Pawła II na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.
 
Parking przy hali
Uczestnicy koncertu Dody w TAURON Arenie Kraków mogą skorzystać z dużego parkingu dysponującego ośmiuset miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym. Wjazd wyłącznie od ulicy Lema. Parking dla samochodów osobowych: płatny przez internet oraz przy wjeździe – 50 zł.
Link do zakupu biletu parkingowego:
 
Dojazd komunikacją miejską:
TAURON Arena Kraków
Tramwaje:
linie 1, 14, 22 i 62 (nocna) – przystanek TAURON Arena Kraków/ Al. Pokoju;
linie: 4, 5, 9, 10, 44, 49, 52 i 64 (nocna) – przystanek TAURON Arena Kraków Wieczysta od strony ul. Mogilskiej/Al. Jana Pawła II 
Autobusy:
linie: 128 i 662 (nocna) – przystanek TAURON Arena Kraków Al. Pokoju,
linie: 124, 128, 424 i 664 (nocna) – przystanek TAURON Arena Kraków Wieczysta,
linia 128 – przystanek TAURON Arena Kraków pod wejściem głównym przy ul. Lema 
Więcej informacji na stronie: http://www.tauronarenakrakow.pl/jak-dojechac/.
Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.
 
Zakup biletów w dniu koncertu
W dzień koncertu będzie można kupić bilety stacjonarnie.
TAURON Arena Kraków w kasie przy wejściu nr 1.
Kasa czynna będzie od godziny 17:00. Jednocześnie sprzedaż wejściówek prowadzona będzie także na stronie internetowej Bilet Serwis – www.biletserwis.pl.
 
Okazanie biletu do kontroli
Wchodząc na koncerty można mieć bilet wydrukowany, a także okazać go na telefonie, ale wtedy warto go wcześniej pobrać. Okazać należy kod QR (albo kod kreskowy).
 
Zakup gadżetów
Na koncercie dostępne będzie stoisko z merchandisingiem. Kupić będzie można bluzy, koszulki, płyty „Aquaria Deluxe” i inne gadżety. Płatność gotówką i kartą. Merch ulokowany zostanie na korytarzu przy ladzie, naprzeciwko wejścia nr 1. 
 
Osoby niepełnosprawne
Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną, znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy. Miejsca dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim znajdują się w sektorach A4 i A7..
 
Gastronomia na koncercie
W przestrzeni hali TAURON Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek. Dodatkowo będzie funkcjonować kawiarnia w Małej Hali. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. W kawiarni dostępne są również toalety. Dodatkowo na poziomie B zlokalizowana jest ogólnodostępna restauracja.
UWAGA: nie wolno wnosić jedzenia na płytę hali.
 
Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.
 
Czego nie można wnosić na koncert?
Do hali nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in. tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.
 
Punkty medyczne
Podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków czynny będzie jeden stacjonarny punkt medyczny na płycie oraz kilka mobilnych.