4 lipca 2016

Nie ma w Polsce województwa którego reprezentacja nie wybierałaby się na tegoroczny festiwal w Jarocinie. Na najstarszy polski festiwal rockowy wybierają się też grupy miłośników ciężkiego grania z Wielkiej Brytanii, Holandii, Czech oraz Irlandii.


Wielkopolskie, śląskie, dolnośląskie – reprezentacja mieszkańców tych trzech województw będzie na festiwalu najliczniejsza. Na prawie 50 koncertów w Jarocinie przyjedzie też spora grupa fanów muzyki z małopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, a także z Pomorza.


– Spodziewamy się publiczności z całej Polski. Zawsze tak było, że na ten „stary jarociński festiwal” zjeżdżali się ludzie ze wszystkich zakątków kraju i cieszymy się z faktu, że tegoroczny festiwal podtrzymuje tradycję – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem tegorocznego festiwalu.


Jarocin Festiwal nieśmiało zaczyna też wychodzić poza granice kraju. Bilety na festiwal zakupiono również w Holandii, Wielkiej Brytanii, w Czechach oraz w Irlandii. W tym roku pod sceną będzie się bawić publika z takich miejscowości jak: brytyjskie – Nottingham, Ipswich, New York, Bedford, Bishops Stortford, z irlandzkiego Tullamore i holenderskiego Ullestraten, a także z czeskich miast: Praga Brno i Ołomuniec.

 


Bilety i karnety są jeszcze dostępne. Można je jeszcze nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Warto się pospieszyć, bo Jarocin Festiwal zaplanowany na 7-9 lipca, zbliża się wielkimi krokami. 

 

 

Galeria