24 lipca 2018

Oryginalne koszulki, przypinki, bluzy, płyty oraz bandany będzie można zakupić podczas najbliższego koncertu Scorpions. Gadżety udostępnione zostaną wszystkim, którzy 29 lipca przyjadą do łódzkiej Atlas Areny. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 20:30, ale bramy będą  otwarte już od 18:45!

 

Scorpions przyjadą do Polski po raz kolejny i po raz kolejny wypełnią po brzegi Atlas Arenę! Z tej okazji asortyment oficjalnych pamiątek został powiększony! Punkt sprzedażowy będzie rozstawiony w szatni, w pobliżu wejścia numer 26, na wysokości sektora D.


Co znajdziemy na oficjalnym stoisku z gadżetami? Będzie kilka rodzajów T-shirtów (w tym męskie oraz damskie) z wypisaną całą aktualną trasą zespołu, a także bluzy, przypinki, bandany. Dodatkową gratką dla wszystkich miłośników rocka będzie specjalne stoisko Sony Music Polska z płytami, na którym każdy fan niemieckiej legendy, uzupełni dyskografię o brakujące pozycje.

 

– Zachęcam do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez management zespołu. Na specjalnym stoisku będzie można zakupić nie tylko odzież, ale także inne gadżety z charakterystycznym logotypem Scorpions. Punkt sprzedażowy zostanie otwarty od momentu otwarcia bram, a także w czasie koncertu oraz 10 minut po jego zakończeniu – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która piąty raz organizuje koncert Scorpions w Polsce.

 

 

Chcąc dokonać zakupu na stoiskach, trzeba zaopatrzyć się w gotówkę, ponieważ nie przewiduje się płatności kartą. W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (na dworku PKP Łódź-Kaliska), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5 i ul. Bratysławska 6A) oraz Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49).

 

Scorpions wystąpią już za kilka dni, 29 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM. 

 

Galeria