8 grudnia 2016

Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia, w łódzkiej hali Atlas Arena wystąpi David Garrett. Jak zdradził artysta, w trakcie jego pierwszego występu w Polsce będzie miała miejsce przerwa. To dobra wiadomość dla tysięcy fanek artysty, którym z pewnością przyda się chwila na ostudzenie emocji, jakie wywoła najprzystojniejszy i najszybszy skrzypek świata!

 

Zaledwie dni dzielą nas od pierwszego występu Davida Garretta w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w ramach promocji albumu „Explosive” a utalentowany wirtuoz o ponadprzeciętnej urodzie zaprezentuje się na scenie Atlas Areny. Już teraz wiadomo, że artysta przyciągnie do łódzkiej hali tysiące fanów, wśród których dominować będą rozkochane w skrzypku kobiety! Fanki przystojnego muzyka powinny przygotować się na solidną dawkę emocji, z wywoływania jakich znany jest Garrett. Już teraz widomo, że w połowie koncertu została przewidziana krótka przerwa, która bez wątpienia pozwoli ostudzić emocje i przygotować się na dalszą część niezapomnianych wrażeń muzycznych i wizualnych.
– David Garrett pojawi się na scenie Atlas Areny około godziny 20.30. Jak zaplanował artysta, pierwsza część jego występu potrwa około 60 minut. Później nastąpi przerwa, po upłynięciu której skrzypek rozpocznie drugą część koncertu. Nie ulega wątpliwości, że w sobotę w Łodzi usłyszymy zarówno covery największych przebojów muzyki klasycznej, pop, a także własne kompozycje skrzypka – komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

David Garret to niemiecko-amerykański skrzypek, bijący rekordy popularności wśród fanów muzyki na całym świecie. Wirtuoz sprzedał dotychczas ponad milion płyt, docierając na szczyty list przebojów w Azji, Europie i USA, a także zdobywając liczne Złote oraz Platynowe Płyty.

 

Bilety na koncert Davida Garretta dostępne są na stronie prestigemjm.com oraz w systemie sprzedaży eBilet, w także w salonach Empik na terenie całego kraju. W dniu koncertu będą również do nabycia w kasie Atlas Areny w Łodzi.