Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars!

4 czerwca 2014
Dawid Podsiadło wystąpi jako support przed koncertem 30 Seconds to Mars. Amerykanie na Stadionie Miejskim w Rybniku zagrają już 22 czerwca. Szykuje się więc wielkie muzyczne święto. 30 Seconds To Mars to jeden z najbardziej populárnych wykonawców rockowych na świecie, z kolei Dawid Podsiadło jest obecnie najbardziej rozpoznawalną postacią na polskiej scenie muzycznej.
 
Bardzo zależało nam na tym, żeby przed koncertem 30 Seconds to Mars jako support wystąpił jeden z najlepszych polskich artystów obecnej doby. Od początku głównym kandydatem był Dawid Podsiadło i cieszymy się, że rozmowy zakończyły się sukcesem – powiedział Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu 30 Seconds to Mars.
 
W rezultacie w ciągu zaledwie jednego tygodnia rybniczanie będą mogli usłyszeć na żywo całą plejadę znakomitych wykonawców. W niedzielę, 15 czerwca, podczas Dni Rybnika wystąpią bowiem: Luxtorpeda oraz De Mono. Z kolei 22 czerwca zagrają: Dawid Podsiadło oraz zespół 30 Seconds To Mars. Jestem przekonany, że takiej obsady pozazdrościć nam może wiele dużych polskich miast oraz znaczących polskich festiwali – dodaje Adam Fudali, prezydent Rybnika.
 
 
 
Dawid Podsiadło poważną karierę muzyczną rozpoczął od udziału w programie X Factor. Został jego laureatem i w szybkim tempie zyskał bardzo dużą popularność. Nagrany w 2013 roku debiutancki album "Comfort and Happiness" zrobił prawdziwą furorę. W pierwszym tygodniu płyta zawędrowała na pierwsze miejsce zestawienia OLiS. Z czasem przyszły nominacje do wielu pretiżowych nagród – Eska Music Awards, MTV Europe Music Awards, Paszportów Polityki, Fryderyków, Superjedynek. Podsiadło został także laureatem Wiktora w kategorii Gwiazda Piosenki. Ostatnio wystąpił natomiast podczas koncertu TOP na festiwalu TOPtrendy 2014 jako artysta z największą liczbą sprzedanych płyt w Polsce w poprzednim roku. 
 
Warto dodać, że ma także doświadczenie, jeśli chodzi o występy przed wielkimi gwiazdami. W ubiegłym roku Dawid Podsiadło był supportem Lany Del Rey podczas jej koncertu w Polsce – informuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.
 
W tej chwili trudno powiedzieć, ile utworów zaśpiewa Dawid Podsiadło przed koncertem 30 Seconds to Mars, ale wiadomo, że do Rybnika wybiera się spora grupa jego fanów. 
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy, bo wiemy, że Dawid Podsiadło przywiązuje dużą wagę do tego występu. Z pewnością przygotuje coś ciekawego na tę wyjątkową okazję – dodaje Janusz Stefański.
 
Organizatorzy koncertu 30 Seconds to Mars przypominają, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl i ticketpro.pl. Sprzedaż jest również prowadzona w salonach EMPIK oraz sklepach Media Markt  i Saturn na terenie całego kraju.