6 października 2017

Określany potencjalnym przebojem lata, przebój 2U uzyskał miano zdecydowanego hitu! Wszystko za sprawą połączenia głosu kanadyjskiego wokalisty z talentem francuskiego DJ'a. Justin Bieber i David Guetta pokazali w tym roku duet na światowym poziomie. Mija tydzień od premiery drugiej wersji teledysku, który w wyjątkowo krótkim czasie przekroczył 2 miliony wyświetleń na You Tube. David Guetta ze swoimi najnowszymi produkcjami przyjedzie do Polski już w styczniu, na zaproszenie agencji Prestige MJM.

 

 

 

To wyjątkowa, bo pierwsza współpraca artystów. Od samego początku szeroko nagłośniona za sprawą teledysku spod znaku VS. Do pierwszego klipu 2U artyści zaprosili aniołki Victoria's Secret, najbardziej znanej marki bielizny na świecie, słynącej z corocznych pokazów mody z udziałem artystów. Teledysk osiągnął już 260 milionów wyświetleń i zaraz po Despacito, stał się ikoną muzyki tegorocznego lata. Nie codziennie w jednym klipie można ujrzeć jednocześnie Sarę Sampaio, Elsę Hosk, Jasmine Tookes, Stellę Maxwell, Romee Strjid i Marthe Hunt. Panowie zdecydowanie podnieśli poprzeczkę. Warto zatem spekulować, że na grudniowym pokazie usłyszymy na wybiegu przebój na żywo. Równo tydzień temu do sieci trafiła kolejna wersja teledysku, która wzbudziła ponowne zainteresowanie artystami i ich hitem.

 

 

– Żyjemy w czasach, w których niezaprzeczalnie rządzi content video, a co się z tym wiąże – bez klipu nie ma hita. Coraz częściej nowym kawałkom towarzyszy nawet kilka wersji obrazka. Kiedy kooperuje ze sobą dwóch artystów z półki za milion dolarów – jak David Guetta i Justin Bieber – to można być pewnym, że takie też będą ich klipy. Uroczy lip dub modelek z Victoria’s Secret, który ilustrował przez kilka miesięcy hit 2U ma od paru dni konkurenta – mocno zakręcony i bardzo emocjonalny klip oficjalny. Czy ma szansę pobić przeszło 260 milionów wyświetleń Aniołków na YouTubie? Moim zdaniem mało to prawdopodobne. […] Historia opowiedziana w oficjalnym klipie nie zachęca do ponownego obejrzenia tak bardzo, jak prawdopodobnie jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie – komentuje Iga Mackiewicz, Head of Music & Programming, 4FUN.TV.

 

 

 

Współpraca Davida Guetty i Justina Biebera to temat głośny w branży muzycznej, nie tylko za sprawą premierowego duetu ale również relacji zawodowej pomiędzy artystami. Francuski DJ słynie z pochlebnych opinii na temat młodego Kanadyjczyka. W jednym z głośnych wywiadów podkreślił absurd, jakimi były dla niego kpiące opinie na temat Justina Biebera, których nigdy nie potrafił zrozumieć. David Guetta z dużą aprobatą opiniuje obecny rozwój kariery Justina Biebera, odnosząc się do najnowszych produkcji z Major Lazer, DJ Snake czy Luis Fonsi i Daddy Yankee.

– Nie poszedł w łatwy i komercyjny rodzaj popu – komentuje producent. Obu artystów łączą przede wszystkim niezliczone duety z wieloma artystami. David jednak doszukuje się głębszych porównań, przyznając, że Justin Bieber tak samo, jak on, podjął ryzyko odnajdując na siebie nowy pomysł. To ryzykowne posunięcie, które nigdy nie niesie za sobą pewnego sukcesu.

Wyjątkowo to szanuję, sam musiałem podjąć taką decyzję i wiem, jaki to ciężki krok w karierze – przyznaje David. Fani mają sporą nadzieję na dalszy rozwój współpracy tych dwóch znaczących nazwisk.

 

Utwór 2U został zaprezentowany premierowo 9 czerwca w ramach New Music Friday i zapracował na miano gorącego hitu w polskich rozgłośniach muzycznych, a parę dni temu dał o sobie ponownie znać w odsłonie kolejnego teledysku. Fani Davida Guetty usłyszą utwór wpleciony w set, który DJ zaprezentuje 27 stycznia na hali TAURON Arena Kraków. Wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród zwolenników EDM. Najlepiej świadczą o tym znikające w wyjątkowo szybkim tempie wejściówki.


Bilety na show Davida Guetty w Krakowie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.com i w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.