6 października 2016

Zaledwie 8 tygodni dzieli nas od pierwszego koncertu Davida Garretta w Polsce. Obdarzony unikatowym talentem oraz osobowością wirtuoz skrzypiec już 10 grudnia zaprezentuje w łódzkiej Atlas Arenie materiał z płyty „ Explosive”. Na swój debiutancki występ w Polsce popularny artysta postanowił samodzielnie zaprosić wszystkich fanów!


Choć do koncertu Davida Garretta pozostały jeszcze dwa miesiące, uwielbiany na całym świecie wirtuoz skrzypiec najwyraźniej nie może się już doczekać wizyty w naszym kraju. Przystojny muzyk nagrał z tej okazji specjalne zaproszenie wideo, w którym podkreślił, jak bardzo cieszy się z powodu nadchodzącego debiutanckiego występu przed polską publicznością.


– Cześć, tu David Garrett! Jestem bardzo podekscytowany, że nareszcie wystąpię w Polsce, już 10 grudnia bieżącego roku. Dla mnie i mojego zespołu będzie to pierwsza wizyta w Waszym kraju. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. Wiem, jak wielu z was wspierało mnie przez minione lata. Wreszcie będę mógł dla was wystąpić! Oczywiście, mam nadzieję, że zobaczę was wszystkich i, że zagramy świetne show. Przesyłam wam moją miłość. Do zobaczenia 10 grudnia! – tymi słowami David Garrett zaprosił fanów na koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

 

 

David Garrett jest jednym z najbardziej ekscytujących wykonawców naszych czasów. Sprzedał ponad milion płyt na całym świecie. Dotarł do szczytu list przebojów w Azji, Europie i USA, zdobywając Złote i Platynowe Płyty. W 2009 roku został uznany za najlepiej sprzedającego się debiutanta w USA w dziedzinie muzyki klasycznej. W latach 1995 – 2015 wirtuoz wydał aż 18 wydawnictw studyjnych. Jednym z najbardziej przełomowych okazał się album „Rock Symphonies” (ponad 1.000.000 sprzedanych egzemplarzy), zawierający nowe interpretacje ulubionych rockowych przebojów Garretta, pochodzących z repertuaru takich zespołów jak U2, Nirvana, Metallica, Led Zeppelin czy Aerosmith. W ciągu kilku minionych lat David Garrett otrzymał także wiele prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. statuetkę Radio Regenbogen Award, GQ, Golden Camera, Echo Classic oraz Echo Pop. Artysta pobił również rekord Guinessa, zdobywając tytuł "Najszybszego Skrzypka Świata".


Artysta wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy koncertowej promującej crossoverowy album "Explosive". Najnowsza płyta artysty to mieszanka coverów największych przebojów, m.in. pochodzących z repertuaru  Ed Sheerana, Eminema, Davida Guetty czy Metalliki, jak również  własnych kompozycji skrzypka.


Koncert Davida Garretta w hali Atlas Arena odbędzie się 10 grudnia 2016 r.  Wejściówki można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

Galeria