29 września 2016

To dzięki Prestige MJM Jennifer Lopez biegała po gdańskiej starówce, Avicii spektakularnie pożegnał się ze swoimi fanami, a Justin Bieber spełnił marzenie setek tysięcy polskich Beliebers. Do grona osiemnastu gwiazd światowej sceny, które po raz pierwszy wystąpiły w Polsce na zaproszenie agencji Prestige MJM już niebawem dołączy także David Garrett. Koncert wirtuoza odbędzie się 10 grudnia w Łodzi. Bilety już w sprzedaży!

 

Bijący rekordy popularności David Garrett wystąpi w Polsce 10 grudnia, w ramach trasy promującej crossoverowy album "Explosive". To jeden z niewielu muzyków klasycznych, których występ jest w stanie błyskawicznie wyprzedać pokaźnych rozmiarów łódzką Atlas Arenę. Wszystko za sprawą unikatowego talentu, wyjątkowej charyzmy i osobowości scenicznej, a przede wszystkim umiejętności łączenia muzyki poważnej z elementami pop, rock a także rhythm and bluesa. To właśnie kombinacja tych wszystkich czynników sprawia, że interpretacje wielu rockowych hitów w wykonaniu Garretta zyskują miano genialnych, nowatorskich, a niekiedy nawet lepszych od oryginału. Unikatowy talent artysty od lat czaruje słuchaczy w każdym wieku i o zróżnicowanych gustach muzycznych, wypełniając po brzegi najbardziej prestiżowe filharmonie świata, jak również największe nowoczesne areny i hale koncertowe.

 

 

 

Na pierwszy koncert artysty w naszym kraju od wielu lat czekają dziesiątki tysięcy polskich fanów artysty. Nie jest tajemnicą, że wśród nich zdecydowanie dominują kobiety, doceniające również urodę młodego wirtuoza. Informacja ogłaszająca grudniowy występ artysty w Łodzi błyskawicznie spotkała się z lawiną entuzjastycznych komentarzy polskich wielbicielek popularnego skrzypka. – Już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek go usłyszę na żywo. Dziękuję! – I jak Was nie kochać! Sprowadziliście nam Il Divo a teraz Davida Garretta. – Czekaliśmy bardzo długo na ten moment. Gratulujemy wyboru! – komentowały z zaangażowaniem Polki. Sam muzyk nie pozostał dłużny swoim fanom i zamieścił na profilu na Facebooku kilka słów skierowanych do polskiej publiczności, także w naszym ojczystym języku: – Polscy fani od dawna czekają na mój pierwszy koncert w Polsce. Cieszę się, że wystąpię wraz z moim zespołem w Atlas Arenie w Łodzi już 10 grudnia 2016. Nie mogę się doczekać, by Was zobaczyć! Kocham Was. David – napisał skrzypek.

 

David Garret to dziewiętnasty artysta, który po raz pierwszy wystąpi w Polsce na zaproszenie agencji koncertowej Prestige MJM. Wcześniej byli to między innymi: Justin Timberlake, Bon Jovi, IL Divo, Katherine Jenkins, Jennifer Lopez, Michael Buble, Justin Bieber, Dave Matthews Band, The Rumjacks, Manowar, Anastacia, Sixx:A.M. oraz Avicii. Niemal każdy z tych występów przeszedł do historii jako wyjątkowe muzyczne wydarzenie, skupiające na sobie uwagę ogólnopolskich mediów oraz gromadzące od kilku do kilkudziesięciu tysięcy fanów.

– Zapraszanie do Polski gwiazd światowej sceny, które nigdy dotąd nie koncertowały w naszym kraju i na które od lat wiernie czekają fani to marzenie każdego promotora. Jeszcze bardziej cieszy nas, że nieustannie spełniamy kolejne – pozornie nierealne – koncertowe życzenia fanów. David Garrett to kolejny artysta od dawna wyczekiwany przez polską publiczność – komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

Bilety na jedyny koncert Davida Garretta w Polsce trafiły już do sprzedaży. Wejściówki można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. – W sprzedaży są już dostępne także kolekcjonerskie wejściówki Collector's Ticket. To specjalny rodzaj biletów z kolorowym nadrukiem, stanowiący unikatową pamiątkę z koncertu – informuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Koncert Davida Garretta w hali Atlas Arena odbędzie się 10 grudnia 2016 r. 

 

Galeria