David Garret Wrocław 2024 koncert
5 marca 2024

Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Davida Garretta we Wrocławiu. 
 


Rozpiska godzinowa
 
18:45 – wejście do Hali Stulecia 
20:00 – początek koncertu 
 
 *Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje management artysty).
 
Lokalizacja
Hala Stulecia we Wrocławiu znajduje się w Parku Szczytnickim przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu. 
 
Dojazd
Do Hali Stulecia można dojechać komunikacją miejską. 
Autobusy dzienne: 145, 146 do przystanku Hala Stulecia
Tramwaje: 1, 2, 4, 10 i 19 do przystanku Hala Stulecia lub ZOO
 
Parking
Hala Stulecia we Wrocławiu posiada obszerny parking naziemny i podziemny zlokalizowany w okolicach obiektu, wjazd od ul. Mikołaja Kopernika. Na trzech poziomach dostępnych jest blisko 800 miejsc, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Parking dostępny jest całą dobę. Płatność za godzinę 8 zł, kartą bądź gotówką, przy wjeździe.
 
Okazanie biletów do skanowania
Zachęcamy do drukowania biletów mobilnych zawierających kod kreskowy. 
 
Szatnie
Szatnie będą do dyspozycji gości przed każdym wydarzeniem i po jego zakończeniu.
 
Zakup biletów w dniu koncertu
Nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów. Wejściówki do ostatniej chwili kupić będzie można na stronie: www.biletserwis.pl
 
Zakup książki
Podczas wydarzenia będzie można kupić książkę „Sięgając gwiazd” – opowiadającą o historii Prestige MJM.  Stoisko zlokalizowane zostanie w holu. Płatność kartą lub gotówką.  
 
Gastronomia na koncertach
W Hali Stulecia będą znajdować się punkty kawiarniano-barowe, w których zakupić będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. 
 
Czego nie można wnosić na wydarzenie
Na teren koncertu nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.