6 kwietnia 2023

Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Davia Garretta, który odbędzie się 18 kwietnia 2023 roku w hali COS Torwar w Warszawie.

 


Rozpiska godzinowa*
otwarcie bram – 18:30
koncert Davida Garretta – godz.  20:00

 

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmują sami artyści i ich management)

 

Parkingi przy hali
Hala COS Torwar mieści się przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie. W okolicach hali od strony ulicy Czerniakowskiej zlokalizowany jest bezpłatny parking miejski, wyłączony ze strefy płatnego parkowania. Przed obiektem COS Torwar Lodowisko znajduje się płatny parking na 130 miejsc. Bezpłatnie (w weekendy i po godz. 18:00) można parkować przy okolicznych ulicach włączonych do strefy SPPN.


Dojazd komunikacją miejską
Lokalizacja hali COS Torwar pozwala na dogodny dojazd autobusami miejskimi.
Przystanek autobusowy Torwar 06 i 07, linie: 109, 171
Przystanek autobusowy Legia Stadion 02, linie: 107, 159, N33, N83
Przystanek autobusowy Torwar 04, linie: 185
Przystanek autobusowy Legia-Stadion 01, linie: 107, 141, 159, 185, 187, N33, N83
Przystanek autobusowy Torwar 03, linie: 109, 141, 171, 185


Zakup biletów w dniu koncertu
Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu głównym od godziny 18:30. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony www.biletserwis.pl.


Osoby niepełnosprawne
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W oraz D.


Gastronomia na koncercie
W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt zlokalizowane zostaną na kondygnacji pierwszej, będą też punkty mobilne. Będzie można zakupić w nich m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.


Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.


Czego nie można wnosić na koncerty?
Do hali nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.


Aparaty fotograficzne
Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in. tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.


Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.


Bankomaty
Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.


Szatnia
W trakcie trwania wydarzenia szatnia będzie czynna i odpłatna. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.