19 marca 2019

W trakcie swojej ponad 27-letniej kariery Dave Matthews Band stał się jednym z najbardziej wpływowych zespołów w historii rocka. Od samego początku swojej scenicznej przygody grupa bronił się wyłącznie muzyką, co podkreślają również dziennikarze muzyczni. Dzięki temu Dave Matthews Band stał się fenomenem na skalę światową! Zespół już 25 marca zagra w warszawskiej hali Torwar, by po raz kolejny pokazać jak powinien wyglądać koncert rockowy.

 

– Dla mnie DMB to przykład wspaniałej kariery, zbudowanej na organicznej i mozolnej pracy. Mam wrażenie, że ten zespół od prawie 30 lat jest ciągle w trasie. Poza tym Dave i spółka są zawsze gdzieś obok wielkiej machiny promocyjnej, branży i nie ulegają presji. Mimo tego i tak wyprzedają stadiony i wielkie hale – komentuje dla magazynu „Teraz Rock” Kamil Haidar z zespołu Lion Shepherd.

 

 

Od czasu wypuszczenia debiutanckiego albumu w 1994 roku „Under the Table and Dreaming”, grupa wydała aż dziewięć płyt studyjnych i wypuściła liczne, nagrywane na żywo koncerty! Łącznie sprzedała 38 milionów płyt CD i DVD. Do tej liczby musimy dołączyć również setki bootlegów, które można za darmo przesłuchać w internecie. Dave Matthews Band jest bowiem jednym z nielicznych zespołów, który nie robi swoim fanom żadnych problemów z nagrywaniem koncertów do celów prywatnych.

 

Warto podkreślić, że na wszystkich fanów zespołu, którzy zdecydują się zakupić bilety, czeka duża niespodzianka! Każdy z nich będzie mógł pobrać za darmo najnowszy album Dave Matthews Band – „Come Tomorrow”! W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Link lub QR Code znajdzie się także na wejściówkach przesyłanych pocztą tradycyjną.

 

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali COS Torwar w  Warszawie. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.