6 października 2015

Otwarcie bram

 

Otwarcie bram hali ERGO ARENA nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:45. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 19:30.

 

Parkingi przy hali

 

Przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów. Bilety na parking można zakupić w przedsprzedaży, gwarantuje to miejsce na parkingu, oraz niższą cenę (18zł). Bilety na parking są do nabycia w kasie nr 3 ERGO ARENY oraz online: http://www.eventim.pl/.Przedsprzedaż kończy się 24 h przed rozpoczęciem imprezy.

 

Dojazd

 

Do hali ERGO ARENA można dojechać Szybką Koleją Miejską (SKM), tramwajem, jak i autobusem (ZTM i ZKM). Szczegółową rozpiskę można znaleźć na stronie www.ztm.gda.pl  oraz www.skm.pkp.pl

 

Gdzie można zakupić bilety do dnia 28 października?

 

Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Zakup biletów w dniu koncertu

 

Będzie możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu w wyznaczonym punkcie. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu A1 od godziny 10:00.Będą też czynne kasy numer 2 i 3, które na co dzień obsługuje ERGO ARENA. Ponadto bilety będzie można kupować w sieci salonów Empik na terenie całego kraju, a także w systemie sprzedaży eBilet.

 

Osoby niepełnosprawne

 

Dla osób niepełnosprawnych zostały przygotowane sektory: 318 i 324.

 

Osoby niepełnoletnie

 

Osoby poniżej 16 roku życia mają prawo uczestniczyć w koncercie tylko pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów. Jeśli chcą samodzielnie uczestniczyć w koncercie muszą posiadać przy sobie podpisaną przez rodziców lub opiekunów zgodę, która będzie zawierała kontaktowy numer telefonu.

 

Gastronomia na koncercie

 

W hali będą znajdować się  punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt na kondygnacji pierwszej oraz punkty mobilne na trzeciej kondygnacji. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

 

Palenie papierosów na koncercie

 

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach przy wejściach: D3, B3 oraz w pobliżu restauracji CLASSIC. Zostaną one zlokalizowane na zewnątrz obiektu. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na koncert?

 

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne(rejestracja koncertu)

 

Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

 

UWAGA: NAGRYWANIE VIDEO PRZEZ OSOBY NIEUPOWAŻNIONE Z GÓRY NA PIŚMIE PRZEZ MANAGEMENT ARTYSTY JEST SUROWO ZABRONIONE.

 

Wykonywanie nagrań audio, do wykorzystania wyłącznie na własny użytek przez fanów, jest dozwolone GDZIEKOLWIEK przed sceną , pod warunkiem, że nie powoduje to niedogodności dla innych osób. Nagrywanie musi odbywać się przez mikrofon znajdujący się w urządzeniu nagrywającym.

 

Wszystkie nagrania muszą być używane wyłącznie do użytku osobistego lub na wymianę. Sprzedaż lub komercjalizacja wszelkich nagrań jest nielegalna i będzie zagrażać przywilejowi nagrywania dla wszystkich.

 

Punkty medyczne

 

Podczas trwania koncertu Dave Matthews Band w hali ERGO ARENA czynne będą punkty medyczne. Zostaną one zlokalizowane przy wejściu C1 oraz na trzeciej kondygnacji.

 

Bankomaty

Najbliższy hali ERGO ARENA bankomat znajduje się przy ulicy Gospody (około 300 metrów od hali).

 

Szatnia

 

Szatnia jest odpłatna – 2 zł za sztukę, prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

 

Gadżety

 

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Stoisko będzie ulokowane przy głównym wejściu w pobliżu szatni. Płatność tylko gotówką.