Czy w Warszawie usłyszymy nowe utwory Evanescence?

13 kwietnia 2017

Evanescence 20 czerwca zagra w warszawskiej hali Torwar. Już teraz wiemy, że podczas tego koncertu usłyszymy największe przeboje amerykańskiej grupy, jednak wszystko wskazuje na to, że szykuje się również dużo nowości i premierowych utworów!

 

Amy Lee wraz z zespołem pracuje nad nowym albumem Evanescence i jak zdradziła portalowi TeamRock, możemy spodziewać się unikalnej muzyki i poszerzenia horyzontów.
– Pracujemy nad czymś nowym, ale  informacje na ten temat pojawią się trochę później. Wkrótce będę mogła zdradzić więcej szczegółów. Aktualnie jesteśmy w studiu i pracujemy nad nowym projektem, to będzie coś innego. Nie jest to po prostu kolejny klasyczny album Evanescence. Będzie to coś unikalnego, a nawet coś więcej. Nasza muzyka wypływa na nowe przestrzenie – twierdzi wokalista zespołu.

 

 

Jak na razie ostatnią pozycją w dyskografii grupy jest album nazwany po prostu "Evanescence", wydany 7 października 2011 roku. Oczekiwanie na nowy album fanom umiliła Amy Lee, która opublikowała solowe nagranie „Love Exist”, a następnie „Speak To Me” promujące film Voice From The Stone, w którym w roli głównej występuje znana z serialu „Gra o Tron” Emilia Clarke.

 

– Zza oceanu dochodzą do nas kolejne informacje na temat nowej płyty zespołu Amy Lee. Na chwilę obecną nie możemy podać żadnych szczegółów. Jednak możemy zdradzić, że czerwiec będzie ważnym miesiącem dla wszystkich fanów Evanescence w Polsce. Nie tylko ze względu na pierwszy, historyczny koncert w hali Torwar. Również ze względu na inne niespodzianki… – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Evanescence w Warszawie.

 

Evanescence wystąpi w hali Torwar 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na portalu www.prestigemjm.com.