26 stycznia 2018

Rock & roll nigdy nie umarł, czego najlepszym dowodem jest zespół Scorpions, który już 29 lipca zagra w Atlas Arenie w Łodzi! Nie daje o sobie zapomnieć także ex-perkusista tej formacji, James Kottak, który przygotował niespodziankę dla swoich fanów!

 

We wrześniu 2016 roku muzycy Scorpions ogłosili oficjalnie, że do składu dołączył ex-perkusista Motorhead – Mikkey Dee. Tym samym zakończono współpracę z Kottakiem, który z formacją był związany przez 20 lat.

 

– Jestem zdrowy i żyję tu i teraz… Jestem wdzięczny za wczoraj i podekscytowany przyszłością. Kiedy jeden rozdział się zamyka, tysiąc nowych drzwi do przygody się otwiera. (…) Nie mogę doczekać się, aż was WKRÓTCE wszystkich zobaczę! Rock & roll na zawsze! – tymi słowami James Kottak pożegnał się z fanami Scorpions.

 

Legendarny perkusista postanowił przypomnieć o sobie i już wkrótce, dzięki  wsparciu fanów, będziemy mogli usłyszeć jego najnowszy solowy album. Jak sam muzyk zapowiedział, razem ze swoimi sympatykami zamierza zrealizować coś wielkiego w niesamowity sposób. Wspólnie zrobią to za pośrednictwem PledgeMusic! Jest to platforma zapewniająca bezpośredni kontakt artysty z fanami. Wykonawcy zachęcają swoich zwolenników, by uczestniczyli w ich życiu za kulisami powstawania największych produkcji. Sam muzyk natomiast otrzymuje wolność artystyczną oraz jednocześnie wsparcie finansowe swoich zwolenników. Jest to idealna metoda, gdy twórca chce wydać własnym sumptem swoją twórczość z autorską wizją artystyczną. Dlaczego warto wykorzystać tę możliwość? Ponieważ każdy fan rock and rolla, który wesprze finansowo swojego ulubionego pałkera, będzie na bieżąco informowany o postępach prac, otrzyma ekskluzywne zdjęcia ze studia oraz nagrania video. Dodatkowo część zebranych pieniędzy zostanie przekazana na organizację charytatywną!

 

 

Na tę okoliczność zostały przygotowane różne pakiety. W najtańszym za 15$ otrzymamy nowy album do pobrania, natomiast w najdroższym pakiecie „Platinum Bundle” dostaniemy płytę z autografem, kostkę do gitary, koszulkę „Rock & Roll Forever”, zdjęcie Kottaka z podpisem z „50th Anniversary Scorpions tour” oraz oficjalne podziękowania w książeczce, która znajdzie się w wydawnictwie. Dodatkowo będzie można odbyć 10-minutową rozmowę telefoniczną z legendarnym perkusistą oraz uczestniczyć w sesji nagraniowej!

 

– Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy gościć Jamesa Kottaka na koncertach w Polsce i już nie możemy doczekać się jego najnowszego wydawnictwa! Mamy nadzieję, że fani Scorpions znad Wisły również dołożą swoją cegiełkę do powstania tej płyty. Rock & Roll forever! – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

Scorpions wystąpią 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.