Czy Jason Derulo doda skrzydeł Robertowi Lewandowskiemu?

30 kwietnia 2018

Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Rosji pozostały niecałe dwa miesiące! Reprezentacje Polski do boju będzie zagrzewać utwór Jasona Derulo! Jego utwór „Colors” został oficjalnym hymnem tegorocznego mundialu! A sam artysta już 30 października zagra w warszawskiej hali Torwar.

 

Kompozycja powstała dzięki współpracy z firmą Coca-Cola, która jest głównym sponsorem FIFA World Cup 2018. „Colors” to inspirujący hymn, który niesie proste przesłanie – warto być razem i dobrze się bawić, niezależnie jakiej reprezentacji kibicujesz oraz skąd pochodzisz. Nic dziwnego, że z piosenki bije energia, radość i optymizm, towarzyszące również emocjom sportowym na mundialu.

 

– Praca dla Coca-Coli i napisanie hymnu na mistrzostwa świata w Rosji były dla mnie przyjemnością. Turniej jest celebracją najwyższej klasy sportowców i jestem zaszczycony, że to właśnie ja mogłem stworzyć podkład dla ich rywalizacji – komentuje Jason Derulo. i dodaje: – Przez całą moją karierę mogłem obserwować piękno różnic kulturowych, a „Colors” napisałem dla ich uczczenia, dla celebrowania różnorodności i tej niesamowitej energii, którą dają swoim drużynom kibice piłkarscy w trakcie turnieju.

Hymn mistrzostw świata zyskał już 15 mln wyświetleń na YouTube. Dynamiczna muzyka Jasona Derulo towarzyszyć będzie także Robertowi Lewandowskiemu i polskiej drużynie w turniejowych rozgrywkach.

 

 

– Jesteśmy niezwykle dumni, że to właśnie utwór naszego prestiżowego artysty Jasona Derulo, będzie zagrzewać do boju zawodników podczas mundialu w Rosji. Mam nadzieję, że przyniesie  szczęście naszej reprezentacji, która zdobędzie złoty medal! – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

Jason Derulo muzyczną karierę rozpoczął w 2006 roku. Przez 10 lat sprzedał ponad 56 mln singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły „Wiggle” (podwójna platyna w USA), „Talk Dirty” (poczwórna platyna w USA), „In My Head” (podwójna platyna w USA), „Whatcha Say” (poczwórna platyna w USA), „Swalla” (ponad 1 mld obejrzeń na YouTube). Jason jest także autorem lub współautorem swoich hitów. Wszystkie wideoklipy artysty obejrzało ponad 4,6 mld użytkowników YouTube'a, a w streamingu jego utworów posłuchano ponad 7 mld razy. Stylistycznie porusza się wokół popu, hip-hopu i R&B.

 

Koncert Jasona Derulo odbędzie się 30 października w COS Torwar w Warszawie. Bilety na to wydarzenie można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.