23 sierpnia 2018

Jeden z najsłynniejszych współczesnych raperów FUTURE udostępnił nowe wydawnictwo – BEASTMODE 2! Zaledwie kilka dni po premierze mixtape podbił listy streamingowe oraz serca dziennikarzy muzycznych! Czy amerykański raper zawładnie także polskimi sercami? Tego dowiemy się już 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie artysta wystąpi z Nicki Minaj na pierwszym i jedynym koncercie w naszym kraju.

 

Amerykański raper znany przede wszystkim z głośnego hitu „Mask Off”, czy „Low Life” ft. The Weekend, podczas obecnej trasy koncertowej promuje swój najnowszy projekt studyjny „Superfly”. Artysta mocno wpisany w świat hip hopu, określany jest mianem inspirującego cienia, który zawisł nad gatunkiem. Na jego koncie nie zabrakło współpracy również z Drake czy Lil Wayne. Wzrastająca popularność, milionowe streamingi, wypełniane po brzegi hale, produkcje na światowym poziomie – to znak rozpoznawalny rapera!  

 

Futere jednak nie zwalnia tempa! Już od pewnego czasu zapowiadał ukazanie się najnowszego mixtape'u. Znalazło się na nim dziewięć nowych utworów i jest kontynuacją składanki wydanej w 2015 roku. Raper ponownie łączy siły z Zaytoven'em, który był odpowiedzialny za produkcję wcześniejszego wydawnictwa. Beastmode 2 udowadnia, że raper zawiesił poprzeczkę ponad całą konkurencją. Czy 24 lutego w łódzkiej Atlas Arenie zdetronizuje królową rapu Nicki Minaj?

 

 

– Nie będę ukrywał, że główną muzyczną atrakcją wydarzenia w Atlas Arenie będzie dla mnie właśnie Future. Beastmode 2 to naprawdę profesjonalna rozgrzewka przed kolejnym studyjnym albumem i ogromna gratka dla fanów pierwszej współpracy z Zaytovenem. Dziewięć utworów z wysokim „repeat value” – dobrze wiedzieć, że Future Hendrix jest w formie  – komentuje Bartosz Ciesielski, politolognarapie.pl.

 

– Trzy lata czekaliśmy na drugi materiał od tych dwóch bestii. W tym czasie Future i Zaytoven nagrali ponoć około stu numerów, z których po selekcji otrzymaliśmy niespełna 32-minutowy materiał. To robi wrażenie!  – mówi Monika Pławucka, manager muzyczny.

 

Polska znalazła się na mapie trasy NickiHndrxx – wspólnego projektu Nicki Minaj i Future. Artyści zmienią Atlas Arenę na jeden dzień, 24 lutego 2019 roku, w królestwo hip-hopu. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.