Natalia Kukulska czułe struny
26 kwietnia 2024

Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z najbliższymi koncertami Natalii Kukulskiej „Czułe struny”.

29 kwietnia – Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie
30 kwietnia – NOSPR w Katowicach

Rozpiska godzinowa:

19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek koncertu

Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje management artysty).

W celu uniknięcia kolejek przy wejściu, prosimy o przybycie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Parkingi

Teatr Wielki Opera Narodowa nie zapewnia publiczności osobnego parkingu. Przy teatrze zlokalizowany jest ogólnodostępny parking miejski, płatny do godziny 20 od poniedziałku do piątku. Najbliższy parking płatny dozorowany mieści się w budynku Metropolitan, przy pl. Piłsudskiego 1, 2, 3.

W okolicach NOSPR-u znajduje się parking należący do Strefy Kultury w Katowicach. Od godziny 17:00 do rana następnego dnia można parkować w tym miejscu bezpłatnie, konieczne jest jednak pobranie biletu. Bilet zwolniony jest z opłaty. Przy wyjeździe z parkingu należy go zeskanować, by szlaban parkingu podniósł się automatycznie.

Zakup biletów w dniu wydarzenia:
Nie będzie możliwości zakupu biletów ani stacjonarnie ani za pośrednictwem strony www.biletserwis.pl, a także w obiekcie w dniu wydarzenia. Bilety na obydwa koncerty się wyprzedały.

Stoisko sprzedażowe
Podczas koncertów w Warszawie i Katowicach w holu zlokalizowane zostanie stoisko, na którym będzie można kupić płyty Natalii Kukulskiej, perfumy “Chopin” firmy Miraculum – sponsora koncertu oraz książkę o historii Prestige MJM “Sięgając gwiazd”.

Szatnie
Szatnie będą do dyspozycji gości przed koncertami i po ich zakończeniu.

Gastronomia na koncercie
W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie oraz w NOSPR w Katowicach dostępne będą punkty gastronomiczne dla publiczności zarówno przed jak i po koncercie. Jedzenia i picia nie wolno wnosić na widownię.


Czego nie można wnosić na wydarzenie?
Na teren koncertów nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne:
Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Sponsorem wydarzenia jest Miraculum – producent wód perfumowanych marki Chopin.