21 stycznia 2012

Cykl "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje", w ramach którego do Polski przyjadą w tym roku wielkie gwiazdy światowej muzyki, nabiera tempa. Najbliższe dni i tygodnie przyniosą kolejne wieści na temat artystów, których koncerty będą częścią cyklu. 

Kolejną kartę organizatorzy odkryją w poniedziałek, 23 stycznia w łódzkiej hali Atlas Arena. – Z oficjalnymi informacjami poczekamy do poniedziałku, ale już teraz możemy zapewnić, że ogłosimy naprawdę wielkie wydarzenie. Do Polski przyjedzie prawdziwy mistrz swego gatunku. Po raz drugi w ramach cyklu miejscem koncertu będzie hala Atlas Arena – zapowiada Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje organizuje cykl koncertów.

Wcześniej organizatorzy potwierdzili koncerty Michaela Bublé, który zaśpiewa 23 kwietnia w hali ERGO Arena położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu i Eltona Johna. Ten drugi artysta wystąpi 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. – Wybór artystów nie jest przypadkowy. Chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Między innymi z tego powodu dbamy o dużą różnorodność – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

 Jedno jest pewne, poniedziałkowa konferencja nie zamyka cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". – Wszystko nabiera tempa, kolejne nazwiska to kwestia być może nawet kilku dni – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncerty Michaela Bublé i Eltona Johna można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieciach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Zwłaszcza z zakupem wejściówek na pierwszy z wymienionych koncertów trzeba się pospieszyć. Lada moment koncert zostanie bowiem wysprzedany! Koncerty w organizowane w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" cieszą się bowiem wielkim powodzeniem.