2 marca 2015
Wschodząca gwiazda światowej muzyki Cody Simpson wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Określany mianem następcy Justina Biebera piosenkarz zaśpiewa 1 maja w warszawskim klubie Palladium. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.
 
Cody Simpson jest Australijczykiem. Jego debiutancki singiel "iYiYi" nagrany z amerykańskim raperem Flo Ridą ukazał się 15 maja 2010. Tak naprawdę zasłynął jednak już rok wcześniej, śpiewając utwory Justina Timberlake`a i The Jackson 5. To właśnie w tym czasie odkrył go producent Shawn Cambell, który współpracował w przeszłości między innymi z Jay Z.  
 
Zobaczymy, jak rozwinie się jego kariera. Musi teraz pokazać, na co go stać, bo aktualnie jest pretendentem do tronu. Droga na szczyt jest daleka, a on dopiero zaczyna swoją wielką przygodę z muzyką – mówi na temat Australijczyka znany dziennikarz i prezenter muzyczny Roman Rogowiecki.
 
Kolejnym krokiem w karierze Simpsona była przeprowadzka do Los Angeles i rozpoczęcie współpracy z wytwórnią Atlantic Records będącej własnością Warner Music Group. Wokalista zdecydował się na ten ruch w czerwcu 2010 roku i w tym samym miesiącu ogłosił swoją debiutancką trasę koncertową "Camplified 2010 Tour". Simpson bardzo szybko zdobywał coraz większą popularność i od razu zaczął być porównywany do idola nastolatek na całym świecie Justina Biebera. Wielu ekspertów wróży mu zresztą jeszcze większą karierę niż kanadyjskiemu wokaliście.
 
 
 
Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Cody Simpson to jeden z najpoważniejszych kandydatów do zdetronizowania królującego już od kliku lat Justina Biebera – przekonuje Grzegorz Brandt, dziennikarz muzyczny Wirtualnej Polski. 
 
Śpiew to jednak nie jedyny talent młodego Australijczyka. Warto bowiem podkreślić, że 18-latek jest znakomitym pływakiem. Simpson wygrał dwa złote medale na mistrzostwach stanu Queensland, a przez dłuższy czas trenował w Miami Swimming Club.
 
W Polsce wystąpi po raz pierwszy i będzie to dla niego duży sprawdzian. – Sami jesteśmy bardzo ciekawi, jak przyjmie go polska publiczność – mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem wydarzenia. 
 
Dobrze, że zaczyna właśnie od klubowego koncertu. Dzięki temu będzie mógł naturalnie przeskoczyć na wyższą półkę. Będzie mieć bliski kontakt z widzami z racji specyfiki obiektu i zobaczymy, jak zostanie przez nich przyjęty. To naprawdę dobry sprawdzian dla młodej gwiazdy – twierdzi Roman Rogowiecki. 
 
On współpracuje z największymi gwiazdami i to sprawia, że jego występy to prawdziwe widowiska na światowym poziomie. Warto zobaczyć go na żywo, bo niedługo może okazać się, że to właśnie Cody wyznacza nowe trendy w muzyce pop – dodaje z kolei Grzegorz Brandt z Wirtualnej Polski.
 
Cody Simpson wystąpi 1 maja w warszawskim klubie Palladium. Sprzedaż biletów na koncert ruszy w środę, 4 marca, o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl i Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju. 
 
Pakiety Meet&Greet- cena 525 zł:
 
– jeden bilet wstępu
 
– jedno ekskluzywne spotkanie z Cody Simpsonem
 
– jedna indywidualna sesja zdjęciowa z Cody Simpsonem
 
– specjalny wstęp przed koncertem na ViP Soundcheck Cody Simpsona
 
– VIP Soundcheck obejmuje występ Cody Simpsona
 
– występ obejmuje również sesję pytań i odpowiedzi z Cody Simpsonem
 
– jeden plakat touru z autografem Cody Simpsona
 
– jeden pamiątkowy VIP indentyfikator
 
* Bilet wstępu- tylko miejsca stojące
 
**występ obejmuje dwie piosenki oraz sesję pytań i odpowiedzi- całość trwa około 15 minut