27 kwietnia 2015
Blisko 50 fanów będzie mogło spotkać się z Cody`m Simpsonem przy okazji jego koncertu w Polsce, który odbędzie się już 1 maja w klubie Palladium w Warszawie. Większość stanowią nastolatki. Każda z nich będzie mogła zadać Australijczykowi kilka pytań i liczyć na wspólne zdjęcie. To jednak nie wszystko!
 
Koncert Cody`ego Simpsona najdłużej zostanie w pamięci osób, które zdecydowały się na zakup pakietu Meet & Greet. 
 
W szczęśliwym gronie są przede wszystkim nastolatki, ale nie brakuje także młodych chłopaków. Ten pakiet gwarantuje im sporo atrakcji. Na krótkim spotkaniu z artystą się nie skończy – zapewnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w klubie Palladium w Warszawie.
 
Ekskluzywne spotkanie z Australijczykiem to tylko jeden z elementów pakietu Meet & Greet. Fani będą mogli liczyć także na wyjątkową indywidualną sesję zdjęciową, pamiątkowy plakat, czy identyfikator. Wszystkie pamiątki są związane z trwającą trasą koncertową. 
 
Sporym przeżyciem będzie również udział w soundchecku, który odbędzie się przed samym koncertem. Pojawi się na nim oczywiście artysta, który w tym czasie będzie nie tylko wykonywać swoje największe hity, ale także odpowiadać na pytania fanów. – To będzie ekskluzywny minikoncert dla najwierniejszych fanów Cody`ego – podkreślają organizatorzy. Każdy z nich będzie mógł z pewnością poczuć się wyjątkowo. Rzadko bowiem zdarza się, że artysta śpiewa dla tak niewielkiej widowni i wchodzi z nią w bezpośrednią interakcję. 
 
Koncert Cody`ego Simpsona odbędzie się 1 maja w klubie Palladium. Cały czas można nabywać jeszcze bilety na to wydarzenie. Sprzedaż prowadzona jest w internecie za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.