28 kwietnia 2015
Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno– organizacyjnych związanych z koncertem Cody'ego Simpsona, który odbędzie się 1 maja 2015 r. w warszawskim Klubie Palladium. 
 
Otwarcie bram
 
Otwarcie drzwi Klubu Palladium dla publiczności nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:30. Główne wejście do klubu znajduje się przy ul. Złotej 9. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 19:00, kiedy to na scenie pojawi się pierwszy support. Przed gwiazdą wieczoru wystąpią w sumie trzej inni artyści (Mateusz Śniechowski, Ryan Beatty i Jackson Harris). Po nich publiczności zaprezentuje się Cody Simpson. 
 
Parking przy klubie 
 
Palladium nie posiada własnego parkingu ani miejsc parkingowych przed klubem. Uczestniczy wydarzenia mogą skorzystać z parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki, zlokalizowanym przy pl. Defilad 1. 
 
Dojazd
 
Palladium położone jest ścisłym centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie klubu Hybrydy oraz Galerii Centrum. Idealny dojazd zapewnia pobliska stacja metra "Centrum". W pobliżu obiektu znajduje się także przystanek tramwajowy linii 1,4,6, 15, 18, 25 oraz 35 oraz przystanek autobusowy linii 151, 411, N32, N35, N38, N85 oraz N88.
 
Zakup biletów w dniu koncertu 
 
Istnieje możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Kasa biletowa Klubu Palladium czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12:00 – 19:00. Numer telefonu do kasy biletowej oraz działu rezerwacji: 22 827 70 49.
 
Gastronomia na koncercie 
 
Na obszarze klubu dostępne są  mini-bary, oferujące zimne napoje bezalkoholowe oraz napoje wysokoprocentowe. Obiekty zlokalizowane są przy głównym wejściu na widownię (naprzeciwko toalet) oraz przy drzwiach prowadzących na scenę. Obiekt nie dysponuje punktami gastronomicznymi ani stoiskami z przekąskami. 
 
Palenie papierosów na koncercie
 
Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonej strefie. Klubowa palarnia zlokalizowana jest po lewej stronie, tuż przy głównym wejściu do klubu (od ul. Złotej), naprzeciwko kas biletowych. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.
 
Czego nie można wnosić na koncert?
 
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
 
Na terenie klubu dopuszczalne jest korzystanie wyłącznie z aparatów kompaktowych, bez wymiennej optyki. Do klubu zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie.
 
Bankomaty 
 
W pobliżu Klubu Palladium znajdują się bankomaty sieci Multibank (ul. Chmielna 26), Euronet (ul. Marszałkowska 104/122), Banku Zachodniego WBK (ul. Chmielna 36) oraz Banku PKO S.A. (ul. Sienkiewicza 12/14). 
 
Szatnia 
 
Szatnia zlokalizowana jest po prawej stronie centralnego foyer Klubu Palladium, do którego wiedzie główne wejście od strony kas biletowych (ul. Złota). W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.  
 
Gadżety 
 
W trakcie trwania koncertu oraz po zakończeniu wydarzenia będzie można zakupić pamiątki związane z wokalistą: koszulki, bluzy, plakaty, płyty CD, pocztówki itp. Stoisko z koncertowymi gadżetami będzie zlokalizowane w pobliżu wejścia na salę koncertową.